Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem csúnyának és dagadtna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem csúnyának és dagadtnak hív. Mostanában többször is megkaptam ezeket a jelzőket és nem értem az okát, oké van rajtam felesleg de ez szerintem undorító. Nem rágalom túl ugye ?

Figyelt kérdés

Szóval van két gyerekünk a terhességek előtt olyan 53/54kg voltam, a terhességek alatt sikerült mindig legalább 15/20 kgot felszedni viszont azóta lement annyi hogy mára 63/64 kg legyek, tudom , hogy van rajtam meg mindig 10kg de egyszerűen kimerültnek érzem magam ahhoz hogy sportoljak és diétázzak, szeretnek majd tenni a súlyomért de a gyerekek a munka a háztartás rohadt sok és néha orulok hogy levegőt veszek. Régen nem volt ilyen, dicsért és terhesen is mindig azt mondta szép vagyok, nyilván mikor ilyenekkel baszogat mindig elküldöm melegebb éghajlatra főleg, hogy ő sem egy Adonisz, de belefáradtam nem szeretném, hogy bárki is elvegye az önbizalmam aztán azzal magyarázza, hogy “viccelni sem lehet?” Mellesleg az instaja es a tiktokja másból sem all mint 45kg-os tangas lányokból amiről szintén elmondtam számtalanszor, hogy engem ez zavar és rohadt tiszteletlen továbbra is, hogy ebből áll a fiókja 85%a , a szex amúgy jó volt köztünk, de sokszor pont ezek miatt nem is érdekel mostmár. Ja amúgy 25 évesen szerintem van idom sportolni és a kisebbik gyerekünk is csak másfél éves.

Én is tudom, hogy másfél év nem kevés idő, hogy rendbe tegyem magam de szerintem nem annyira sok ez a 64kg. Elválni nem tervezek, azok a kommentek annyira nem érdekelnek viszont az igen, hogy hogy a faszba tudnám a fejébe verni hogy egy bunkó paraszt?? és ez nem helyénvaló, nem mondhat ilyeneket nekem.



#terhesség #hízás #férj #feleslegeskilók #csúnyánakhív
2023. máj. 26. 09:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%

#9

Talán felvették a babavárót. Ott a futamidő alatt bekövetkezett válással elszáll a hitel.

2023. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%
10-es! Mintha anyám írta volna.. ő volt és még mindig ilyen jó indulatú 😁
2023. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
36%
#12 Jól tette. :)
2023. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért is?!
2023. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudsz mit csinálni. Azt hiszed nem tudja, hogy bánt? Tisztában van vele, csak nem érdekli, szeret alázni azzal, hogy kövér vagy(nem vagy). Csak az ő ízlésének nem felelsz meg.


Igazából nem tudom mit vársz, tudtad, hogy ilyen, akinek fétise a tinitest, az nem fog leszakadni erről, és mivel ilyesmire gerjed, nem áll messze tőle az erőszakos viselkedés sem, amit tapasztalsz az alázás, szóbeli erőszak.


Nem az a baja, hogy nem érti, hanem élvezi, hogy alázhat azért, amiért nem felelsz meg neki. Nem azért mondja, hogy viccel, mert azt hiszi ez vicc, hanem mert hülye lenne megmondani, hogy úgy gondolna dagadt vagy, nem lenne emberi kapcsolata, ha felvállalná a valódi látásmódját, a beteg embereket elkerülik, ezt ő is tudja.


Az alacsony vékony nők nagyon szeretnek azon pattogni, hogy a férjük nem efebofil, pedig az, tinitestre gerjed, és ha tinikkel már nem tudja kiélni, olyan nő kell neki. Az ember gyomra forog. Sajnálom. Neked így kellett, most kezd megjönni az eszed, hogy már nem tartozol az általa vágyott táborba, én is így voltam anno, csak nem volt gyerek, és ki tudtam lépni.


Én arra gondolnék, hogy “ő beteg ember”, ha sokáig ebben akarsz élni, így kevésbé esik rosszul és kevésbé nyomorodsz meg lelkileg.


Még egyszer leírom, NEM A HUMORA ROSSZ! Szeret alázni, úgy gondolja megérdemled mert kövér vagy. Nem vagy kövér, ő a beteg.

2023. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki megérdemli a sorsát, ha nem hajlandó változtatni rajta, mert az kényelmetlen lehet. De mivel kényelmesebb ez ami most van?
2023. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
82%
Én meg elkezdeném kisp.cshöcsőnek hívni.
2023. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
87%

Ami szeret az nem mond ilyet. Ha nem is tetszik a külsőd neki akkor is finoman rá lehet vezetni a másikat hogy változtatni kellene.

Én mennék jobbra ő meg balra ha nem változik rövid időn belül meg a stílusa. Nem tudnád olyan emberrel együtt élni, főleg összebújni vele aki 2 gyerek után így beszél rólam!

2023. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
15%
Mondjuk ha a vékony lányok a zsanerei, te meg 54 kg voltál, akkor nem kell csodalkozni hogy 65 kilóval nem tetszesz neki, nem ugyanaz az ember vagy. A szulessel senki nem adja fel az alakjat, jó esetben semmi sem valtpzik, sőt vékonyabb az ember mert enni sincs ideje, ellenben a gyerek után futkosni kell. Szóval.. Nem kell annyit enni.
2023. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Őszintén azért nem akarok válni mert az elmúlt években egyáltalán nem ezt kaptam nem ebbe az emberbe szerettem bele, a gyerekei imádják és jó apa, jó férj is volt aztán mostanában( kicsit több mint féléve) elkezdett bunkó lenni es haragos. Nem akarok több mint hét évet eldobni rögtön ezért írtam, hogy nem akarok elválni.
2023. máj. 26. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!