Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem viszi kicsit túlzásba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem viszi kicsit túlzásba a párom azt, amit elvár?

Figyelt kérdés
Párom lebetegedett tegnap, miután hazaért munkából, kérte hogy amíg az ágyban fekszik fél órát, én is feküdjek mellé, amit meg is tettem. Ma is ugyanez volt késő délután, mondom neki, hogy dőljön le pihenni kicsit, amire csak akkor hajlandó, ha én is ott fekszem mellette. Mondtam neki, hogy adok puszit az ágyban, csendben tevékenykedek, de nincs kedvem az ágyban fetrengeni ma is, amire ő megsértődött.
2023. máj. 26. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Lázas, nagyon csúnyán köhög? Nem bánja, hogy elkapod? Jó úgyis elkapod, ha vírusos megbetegedés, de érted...

Ott voltál tegnap, az élet megy tovább, ma már csak valamit jobban van, ha nincs, akkor pihenjen sokat, vagy kúrálja ki magát, abban segítsére lehetsz, de nem kötelező mellette feküdni egyáltalán, azért túlzásokba nem kell esni.

2023. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kitana. ***** válasza:
73%
Nem tudom, ezen mi túlzás, mondjuk kérdést kiírni róla szerintem gázabb, mint az, hogy szeretne az ember a párjával összebújni kemény fél órára.
2023. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, ha nyomorultul van a szerelmem és FÉL órára igényli a társaságomat/szeretgetést, kövezzetek meg, de odabújok mellé...
2023. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Biztos velem van a baj, de szerintem ez valami übergáz. Miért feküdnék be mellé fényes nappal vergődni? Majd lefekszem mellé este aludni, de ez az egész csak a kontrollról szól, hogy azt csináljam amit ez az óriáscsecsemő akar. Én nem vagyok beteg, és valószínűleg van dolgom otthon, a franc se fetrengene mellette. De ami azt illeti sose volt ilyen pasim/férjem. Nagyra nőtt gyerek. Gyerekem meg van kettő, a férjem ne akarjon az lenni.
2023. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 he84 ***** válasza:
34%
Ez egyáltalán nem túlzás kérdező. Ha a párod beteg, gyenge és ha látod rajta, hogy egy ideig naponta egyszer igényli a veled való összebújást és szeretgetést, akkor ez ne legyen gond, ne tagadd meg tőle, főleg ha valóban szereted és tiszteled őt. Aki ennyit sajnál a párjától, az nem igazán szereti őt és nem is érti meg őt. Megértem a párodat, hogy ez bántja őt. Remélem jó irányban változtatsz a helyzeten.
2023. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
#5 a kérdésben leírt földesúr nyafog, hisztizik, megsértődik. Ez csak a kontrollról szól.
2023. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 he84 ***** válasza:
67%
Hát 6-os válaszoló, mivel nem ismerjük jól eme pár 2 tagját, így nem rudhatjuk, hogy ez kontrollról szól-e. Jobb lenne, ha nem ítélkeznél. Én például, ha beteg vagyok, főleg ha ágyban fekvő beteg és gyenge, akkor én szívesen venném a barátomtól, ha néha egy rövid időre odabújna mellém. Ettől még ez nem kontroll, nem szép általánosítva minden ilyen esetről ezt hinni,...
2023. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Gymnospermatophyta ***** válasza:
38%
Hát nem tudom én nem szeretném, hogy a másik elkapja. Ilyenkor én tuti másik szobába aludnék (ha nem bánja és megérti), mert fontos a másik egészsége. Ne kapja már el, hogyha lehet:D Azt a pár napot kilehet bírni. Fontosabb, hogy jól legyen. (De ez csak én vagyok...)
2023. máj. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Mi szoktunk így tenni.
2023. máj. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Anya-gyerek kapcsolatot akar:Dőt pátyolgatni kell:D
2023. máj. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!