Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem viszi kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem viszi kicsit túlzásba a barátom? 15/L

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és a barátom is 15 éves. Kérlek, ne jöjjetek a szex, meg az ilyen témákkal, mert még egyáltalán nem csináltunk ilyeneket, és nem is tervezünk! Attól még, hogy 15 évesek vagyunk, szeretjük egymást, akarva - akaratlanul ...


CSAK 15 évesek vagyunk! - Szóval ... Ma voltunk a plázában, mert szerettem volna venni magamnak egy - két fülbevalót. A barátom pedig elkísért. Mondta, hogy szeretne meglepni valami ékszerekkel, így nyugodtan válasszak magamnak még egyet, az ajándék tőle. Végig jártuk az üzletet, és találtunk ilyen fa ékszereket, amiket én nagyon szeretek. Köztük találtunk egy - két fából készült gyűrűt is, nekem nagyon tetszettek azok is. A barátom alapból egy nyugodt típusú ember, de szinte kiakadt rajtuk, és elkezdte mondogatni, hogy ő biztos, hogy soha nem fog nekem gyűrűt venni, mert azt csak egyszer fog az életben, meg neki az túl jelképes ...


Nem túlzás ez egy kicsit? :s Nem túlzás kicsit 15 ÉVESEN már ilyenre gondolni? :s


2014. jan. 17. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem ő gondolt ilyenekre, hanem te sugalltad, hogy vegyen neked gyűrűt. Elég egyértelmű, hogy ez jelkép, és nem akar neked gyűrűt venni. Szerintem túlzás ilyesmit kérni tőle, és nem túlzás neki ilyesmire gondolni. Egy férfi /fiú nem vesz gyűrűt egy lánynak "csak úgy". Ez elég alap, szerintem.
2014. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem! Ne értsd félre, NEM kértem tőle! Fülbevalót választottam, amit ajándékba kaptam tőle ...


Körbe jártuk az üzletet, voltak ott fiús dolgok is, ő is nézte a karkötőket, a pc - ket, meg ilyeneket ... Én meg csak megnéztem a fa gyűrűket, mert tetszenek. Én elhiszem, hogy jelképes, egy szót sem szóltam, hogy akarok olyant ... De miért kell leharapni érte a fejemet, mert így gondolja? :(

2014. jan. 17. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

19L

2014. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet az elsővel!:S

Szerintem nincs abban semmi, hogy megnézted, igazság szerint szerintem az sem lett volna baj ha azt vesz neked. Mármint 15 évesen szerintem mindketten tudjátok, hogy az nem 'olyan' gyűrű, semmi örök életre szóló jelképe sincs.:) Erről eszembe jutott, hogy a volt barátomnak volt egy nagyon szép medálja, egyszer mikor beszéltük, hogy szeretne bele gravíroztatni valamit, poénból megjegyeztem, hogy azt ahogyan engem becézett. Hát ő megcsináltatta végül.:) Nagyon szép volt tőle és csak 15 évesek voltunk.

2014. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vettem már gyűrűt barűtnőnek, nem is egyet. Érdekes, hogy mi még idősebbek vagyunk, de se a szülők, se az én szüleim,se ő, se én nem gondoltuk úgy, hogy ez eljegyzés lenne, pedig tervezünk közös jövőt, közös dolgokat. Egy éve vagyunk lassan együtt. Fiatalság, bolondság, ami nálatok folyik, ezt tudom mondani. 18/f
2014. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anno 6 évesen a nagy "szerelmemtől kaptam egy Donald kacsás gyűrűt,nem gondoltam,hogy megkéri a kezem az vicces lett volna.Szerintem kicsit komolyan veszi magát a barátod.
2014. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!