Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valyon történhetett valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon történhetett valami?

Figyelt kérdés

Barátom haverjaival tegnap elment koncertre. Fél 11kor írtam neki hogy mizu mert addigra vége volt a koncertnek

Ejfelkor írt vissza hogy megvok❤️

????


Semmi veled mizu, hogy vagy hogy telt a nap..semmi!

Egyszavas válaszokat kaptam szinte tőle. Azt se tudta mit írogat. Írta hogy ő az Xy-al meg se találta a Yx-éket amikor meg kérdeztem hogy merre kalamult az Yx azt írta hogy vele..ki mentek ketten a kocsihoz

???? Tehát wtf????

Küldtem unoka tesomrol képet hogy csak a keze látszik azt írta, hogy ivott már annyit hogy nem látja mi van a képen.. De magától ígérte meg nekem hogy nem fogja leinni magát mert szeretne másnap fát vágni.. Most nem azért de így 100%osan hogyan bizzak benne? Amikor egyszerre többet írtam neki vagy nem válaszolt semmit vagy csak az utolsora.. Írtam neki hogyha megy aludni írjon valamit mert akkor nem írok neki többet meg én is nyugodtan tudok aludni. Írta hogy jó írni fog. Írtam rá szimplán egy ❤️-et csak megnézte nem írt rá semmit. Aztán nem is írt, hogy alszik vagy hogy megy aludni. Igaz megcsak háromnegyed nyolc van de még semmit nem írt semmit nem reagált se jó reggelt se semmi! Tudom szar a másnap meg lehet fel se keltek (ott aludtak szálláson) de azért azt mondta hogy ma délelőtt jönnek haza..tehat azért már lassan akkor fel kéne kelniuk.



2023. máj. 27. 07:48
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
88%

Elege lett hogy bulizni se hagyod. Ha a parom a baratjaival van, csak akkor irok neki ha gáz van. Mondjuk ő ahhoz mar öreg hogy bulizzon, vagy ha megis akkor együtt megyünk.


Amugy meg szerintem beb.szott mint állat.

2023. máj. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
87%
Amikor megy bulizni, akkor érdemes hagyni bulizni. (Feltéve ha igényli de szerintem igényli.) Gondolom, ha annyira leitta magát akkor most jönnek a másnapos tünetek. Vagy lehet hogy még a haverjával van.
2023. máj. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi, a favágás ma elmarad.
2023. máj. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Hagytam én bulizni mondom, hogy akkor írtam neki amikor már a szálláson voltak
2023. máj. 27. 08:00
 5/43 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem amúgy hogy én is el akartam menni mert érdekelt meg szeretem azt az énekest de mondták hogy ez egy fiús buli lenne hogy csak a haverok hogy mert a másik csávó barátnője se jön akkor. Mondom jólvan ha így van. Akkor érezze jól magát. Erre utolsó pillanatban ki derül hogy egy csávó akit annyira nem is ismernek az is jön csak másik autóval és hoz magával egy lányt de nincsenek együtt. Most ez hogy néz ki baszki? Xd
2023. máj. 27. 08:07
 6/43 anonim ***** válasza:
95%
A te pasid se lennék.
2023. máj. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
89%

Atyaég hagyjad szegény srácot bulizni,buliközben persze hogy nem tudott írni.

Most komolyan ez a legnagyobb problémád,hogy haverjaival picit többet ittak?


Én buli után másnaposan délig is könnyen elalszok.

2023. máj. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Igazából csak kirugott a hámból.


Amúgy neked csak az fáj, hogy mégus volt egy csaj velük és tudatalatt parázol, hogy a barátod megfektette-e. Féltékeny vagy.

2023. máj. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem meg kontrollmàniàs a Kérdezőnk.


Nyilvànvalóan beivott a frici, ez van. Fàt vàgni ittasan is lehet, max néhàny ujja bànja.

2023. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
vaJon!
2023. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!