Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire elítélend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elítélendő ha két lány, akik szerelmesek egymásba az utcán kézen fogva sétálnak és néha-néha adnak egymásnak egy-egy gyors szájra puszit?

Figyelt kérdés
Tehát semmiféle túlzott nyáladzás

2015. márc. 7. 16:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Ahw, so sexual! :P Fotóznám őket.
2015. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
ezzel nincs semmi baj, még szexi is. csak a melegek ne csinálják az más
2015. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mi is leszbikus pár vagyunk mi nem szoktunk de nincs benne semmi rossz :)
2015. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kulturáltan csinálják,nem érdekel, csak nyugodtan.
2015. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 just a random loser ***** válasza:
40%
Engem zavar, és a legkevésbé sem érdekel, hogy egyesek moralitásával nem fér össze a véleményem.
2015. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Imádnám őket! Sétálnék (is) velük! /F.
2015. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
1%

őszinte leszek,elítélendő.

miért is? nem tudom,egyrészt egy lezbiből nekem mi hasznom aki nem szereti a férfiakat? semmi

másrészt ez nem Európába való.Ott ahol régen harcoltak,vérrel azért hogy értéket teremtsenek.Tudjuk kik.És nekik sem fért bele.

2015. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen egyáltalán nem elítélendő, helyén való dolognak tartom. heteró pároknál is ez a normális, attól hidegrázást kapok viszont, ha nekiállnak nyalni-falni egymást, függetlenül a felek nemétől. de ennyivel szerintem senkinek semmi baja nem lehet, ez bőven a normális határokon belül van :)
2015. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Engem irritálna, ezzel nem tudok mit tenni. Tudom, hogy a tökfőzelék is nagyon egészséges, mégsem szeretem. Ez is ugyan ilyen.
2015. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy sokkal több elítélő választ fogok kapni :). Kellemesen csalódtam most:). Igazából azért kérdezem, mert még szerencsére az életben sem ért komolyabb atrocitás, maximum csak 1-2 perverzebb beszólás vagy csodálkozó tekintetet, viszont a napokban mesélte az egyik szintén leszbikus ismerősöm, hogy őt múltkor még meg is akarták verni :S.
2015. márc. 7. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!