Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt? Meglegyintett az utcán.

Figyelt kérdés

Szóval párommal mentünk, miután végeztünk az ebéddel kézenfogva hátul a házak között. Jött egy anyuka egy nagyobb gyerekkel, persze anyuka nem figyelt a gyerek meg közvetlenül az orrom elé állt be, hogy ne tudjunk menni. Na gondoltam azért se állok meg, erre a párom erőből húz vissza mert az hitte neki sétálok a gyereknek. Én meg húztam vissza előre, hogy menjünk már tovább. Én fel voltam háborodva, hogy egy ekkora gyerek miért áll meg egy idegen előtt közvetlenül, az anyja persze méterekkel arébb oda se bagózik a neveletlen kölökre, párom hogy jaj a gyerek a gyerek...

Erre aztán meglegyintette kicsit az arcom, hogy én nem tudok viselkedni.

Kinek volt igaza?



2020. okt. 29. 23:53
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Mármint hogy mit csináltam volna a gyereknek, nekimegyek? És ezen gyulladt be. Nekem meg az volt az álláspontom, hogy akkor se állunk meg senki orra előtt. Az anyja meg oda se nézett persze...
2020. okt. 29. 23:55
 2/34 anonim ***** válasza:
71%
Aki a kezét rám meri emelni, azt azonnal dobnám. Ki a szart érdekel egy idegen neveletlen kölyke...
2020. okt. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
46%
A párodnak volt igaza, bár azért nem kellett volna "meglegyintenie". Elég lett volna ha értelmesen közli veled hogy nem "rúgunk fel" gyerekeket, akkor sem ha neveletlen.
2020. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen mindegy, kinek van igaza (nem egy nagy jelelentőségű incidens, kb ilyen 1 perc múlva már nem is emlékszem rá jellegű). Az viszont intő jel, hogy a párod egy ilyen semmiség miatt már szimbolikusan pofozkodna. Innentől kezdve legyél résen, hogy látsz- e több aggresszióra utaló jelet.
2020. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Engem se érdekel más neveletlen kölyke. Nem maradtam hálátlan, akkorát rántottam a kezén, hogy belezöldült. A jó édes anyukájára emelje a kezét, ne rám.
2020. okt. 30. 00:00
 6/34 anonim ***** válasza:
15%
Hüüü! De kemény ficko vagy! Csak ugy álláspontbol.
2020. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem összeilletek 😃
2020. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért szállt el az agya, pedig tudja hogy erős vagyok, évek óta gyúrok, őt is le tudom szorítani, egyszer kipróbáltuk.
2020. okt. 30. 00:02
 9/34 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő amúgy.
2020. okt. 30. 00:03
 10/34 anonim ***** válasza:
87%
Te rángatod, ő meglegyint. Jó páros vagytok.
2020. okt. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!