Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ébresszem rá a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ébresszem rá a barátom, hogy rossz az amit csinál?

Figyelt kérdés
Többször akadtam már ki olyanon, hogy pl véletlen amikor telefonozott megláttam az exéről egy intim fotót, vagy azon, hogy akiket követ 70%-a nő, köztük az exek is. Most pedig úgy érzem direk dugdossa a telefont előttem, nem nyit meg alkalmazásokat amikor ott vagyok mellette stb. Nem szeretnék megint én lenni a bizalmatlan hisztis picsa de szeretném megvédeni a határaimat. Nem minden áron a szakítással, persze ha nincs más út akkor annak kell következnie, viszont én megmenteném ezt a kapcsolatot. Nem tudom hogy beszélhetnék vele.

2023. máj. 31. 22:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Ez hol lenne mar normalis, hogy az exeirol keszult meztelen fotokat nezegeti, amikor veled van kapcsolatban?

Az is gaz, hogy szinte csak noket kovet, talan az meg kenyertoresre nem ad okot, de az is megalazo, hogy az exeit koveti.

Mi az, hogy hogyan ebreszd ra? Hat ugy, hogy megkerdezed, hogy akkor most kibe szerelmes? Ha bele, akkor elvalnak az utjaitok. Ha meg beled, akkor kitorli azokat a kepeket/rarakja valami pendrivera es berakja egy ciposdobozba, kikoveti az exeit meg az instas modelleket, mert teged nem fog megalazni nyilvanosan. Ha veletlenul azt mondja, hogy teged szeret meg veled akar maradni akkor meg megkerdezheted tole, hogy miert van szuksege arra, hogy az exe fotoit nezze? Vagy ha szeret, akkor miert csinal olyan dolgot, ami teged bant?

2023. jún. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mentened, ha ő nem akarja.

Márpedig aki ennyire nem tisztel, attól ne szamits semmi jóra.

Én is voltam ilyen helyzetben, teljesen mindegy, hogy szépen vagy “csúnyán” kértem, hogy fejezze be, mert iszonyatosan megalázó, le sem tojta.

Mondjuk az ilyet alapból kérni sem kene, mert felnőtt ember számára evidens, hogy ez nem normális viselkedés.


24N

2023. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
21%
Vicces amikor a nők ilyen kis töketlen hülyegyerekekkel jönnek össze, amikor válogathatnának is. Mondjuk lehet a cigibótos lecsúszott csajoknak csak ilyen idióták jutnak.
2023. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Én is sokat teszem a gyerek anyja ért és a gyerekekért is!!!

Szeretem is.

De szexben 0. Így mindig ha lehet beszlegetek nőkkel, és kersek szeretőt akiket támogatok is.

2023. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
96%

"szeretném megvédeni a határaimat"

"Sokat tesz értem"

Valami nem stimmel.

"rossz az amit csinál" - kinek?

Az a fontos, hogy ne hagyd magad, és ne szenvedj.

2023. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
"Nem szeretnék megint én lenni a bizalmatlan hisztis picsa" Mi vaaan? :D Szóval az exéről néz intim fotót és követi is őket még mindig, de te vagy az ok nélkül bizalmatlan :D Jó, akkor most szépen mondd meg neki, hogy ennek a kapcsolatnak itt és most vége van. NEM NORMÁLIS, egyszerűen nem az, ezt senki nem gondolhatja, hogy az, hogy párkapcsolat mellett exek intrim fotóit nézegeti. Ez nem fér bele. Találsz majd olyat, aki nem tiszteletlen, aki téged szeret és lezárta az exeivel a kapcsolatot és senkit nem kúrólájkolgat :) Beszarok, hogy a palid veled akarja elhitetni, hogy te vagy az idióta, amiért ezt nem tartod normálisnak :D Nyugi, velem is volt ilyen, még mindig összejárt az exével, és képes volt szakításnál azt mondani, hogyha én nem vagyok rá féltékeny, akkor ez egy jó kapcsolat lett volna, persze továbbra is csalt volna vele, de ha nem foglalkozom vele akkor boldogok lettünk volna együtt :D
2023. jún. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem tudod, mert ő lelkileg/érzelmileg már rég/soha nem volt benne a kapcsolatban veled. Fizikailag is lehet, hogy sosem volt, vagy már régóta nincs, azért takarja a telót, mert más(oka)t dug.

Nem lehet ráébreszteni, hogy helytelen amit csinál, mert nem érsz neki semmit! Csak azért van veled, mert tőled nagyobb hülyét nem talált még eddig, ha rátalál, akkor elhagy. Megvárod? ^^

2023. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Akkor a való életben elég jó színész. :’(
2023. jún. 14. 11:15
 19/21 anonim ***** válasza:
Okkal vagy bizalmatlan. Ha erről beszélni sem tudtok, hol itt a kapcsolat? Neki nem fontos, te pedig egyedül nem tudod megmenteni.
2023. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy?
2023. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!