Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem gyereket akar én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem gyereket akar én pedig nem,mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

19 éves volt a feleségem én pedig 37, mikor megismerkedtünk egymással.


Akkor egyikünk se akart gyereket,az elmúlt években rengeteget utaztunk,szórakoztunk

jól éreztük magunkat.


Tavaly mikor 27 volt össze is házasodtunk.

Viszont az idei évben elővette a gyerek témát,hogy idővel lehetne nekünk is,nekem azóta se változott erről a véleményem.

Nem tudom mit csináljak.

Sose akartam gyereket.



2023. jún. 1. 10:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
94%
Váljatok el
2023. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
88%
Válás. Eleve 37 évesen egy 19 évessel kezdeni nagyon gáz részedről. Hagyd hogy éljen és találjon olyat aki megadja neki a gyereket.
2023. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
99%

Hát ez egy olyan dolog ami sajnos válóok. Senkire sem lehet ilyen komoly dolgot ráeröltetni VAGY megvonni tőle.

Sajnos ez a kérdéskör szimplán fekete fehér.

Amit tudsz csinálni hogy nem rablod az idejét, váljatok el hogylegyen ideje még találni valakit akivel családot alapíthat.

30/N

2023. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan egy 19 évestől vártad, hogy már kiforrott véleménye legyen erről?
2023. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
85%

Eleve nem volt jó ötlet majd 20 évvel fiatalabb lánnyal kezdeni.

Persze, hogy 19 évesen nem akart gyereket. Szerintem se rabold az idejét.

2023. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 A kérdező kommentje:

Igen nem akart akkor se,de nem akart 25 évesen se gyereket,de a házasság kötés előtt mikor 27 volt akkor se akart,csak most.


Az idei évtől házasság után, 28 évesen akar gyereket.

2023. jún. 1. 11:11
 7/95 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy ez milyen szopás. Együtt vagytok 8 évet, elveszed és beközli, hogy gyereket akar xd Ezért érdemes volt összeházasodni.
2023. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
67%
6. Teljesen normális dolog, hogy beérett ennyi idős korára, biztos háttérrel az anyai ösztöne.
2023. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
75%

Fene a gusztusod.

Egyebkent 25 vagyok, most en sem akarok. Ha lesz mar lakasunk meg elvesz felesegul+ lesz stabil munkam, akkor megajd valszeg akarok.

2023. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
31%
Aham, szóval először jól kiszórakozta magát a pénzeden, mert nyilván 19 évesen nem a saját keresetéből utazgatott veled, és addig, amíg el nem vetted, idomult hozzád. Most, hogy már nyeregben van, előjöhet a saját gondolataival, véleményével is, mert már nem szabadulsz meg tőle olyan könnyen, mintha csak a barátnőd lenne. Eszes! Neked kell eldöntened, hogy gyorsan lezárod most, vagy csináltatsz egy vazektómiát, és lépjen le ő, ha nem tetszik.
2023. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!