Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a fiú, aki 18 évesen azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a fiú, aki 18 évesen azt mondja, lehet nem akar majd soha gyereket, azt komolyan is gondolja, vagy nem tudja elképzelni, hogy 10-15 év múlva már nem suliba fog járni és lehet már lesz felesége?

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 17:05
 1/4 Noren1989 ***** válasza:

Úgy kezdődik a kérdésed, hogy az a 18 éves fiú...kb semmit nem tudnak még azok a srácok.

Én 26-27 évesen is azt mondom, hogy ez egy képlékeny dolog. Nem mindenkivel tudom elképzelni a gyereket.

2016. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez valóban képlékeny dolog. Én 18 évesen még akartam feleséget és gyerekeket is, de most, 30 felett már egész biztos vagyok benne, hogy egyiket sem.
2016. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk??? Lehet, hogy igen, lehet hogy nem.
2016. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van aki 15 évesen már tudja hogy nem akar soha gyereket és ez így is marad élete végéig. Van aki előre eldönti hogy nem lesz gyereke de amint szerelmes lesz elfelejti hogy valaha is ezt tervezte, és alig várja hogy jöjjön a baba.

Honnan tudjuk hogy az adott srác melyik?

2016. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!