Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy sosem fog megválto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy sosem fog megváltozni?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom, azonban azt valahogy nehézkes elfogadnom, hogy egyszerűen nem kér bocsánatot (ha tett valami olyat amivel engem megbántott). Néha még az is nehezére esik, hogy annyit mondjon "bocsi", holott jogosan várnám el néhány helyzetben.

Nem egyszer megmelítettem Neki, de nem változott semmi...

Tudom, hogy nem fogom tudni megváltoztatni, de azért reménykedjek?


Előre is köszi a választ!

27N



2022. szept. 6. 14:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%

Miért akarod megváltoztatni?

Ő ilyen, inkább beszéld meg vele miért esik nehezére. Avagy mi a gond. Mivel szokott megbántani?

2022. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek reménykedni ? Vagy fogadd el vagy ne hozd fel a témát, de felesleges bármiféle változásra várni.
2022. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Szerintem nem egy normális dolog, ha egy férfi nem látja mikor bánt meg és mikor lenne helye a bocsánatkérésnek. Legyen az apró vagy nagy dolog. Nem vagyok sértődékeny, de azért egy "bocsánat" vagy egy "ne haragudj" néha jól esne.


Próbáltam megbeszélni vele, de sose kaptam értelmes választ. Legtöbbször csak váltja a témát. Ilyennek kéne elfogadnom? Szerintem ez alap dolog kéne legyen.

2022. szept. 6. 15:05
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Ha amúgy minden rendben van és ez miatt nem akarsz veke szakítani,akkor ilyennek kéne elfogadnod!
2022. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%

Mist előbbre lennélnegy bocsánatkéréssel? Nem értem mineknezt kierőszakolni.

Nekem herotom volt attol pl hogy exem mindig elkovet vmit aztán meg virágok és bocsánat. Mondtan is neki hogy lassan tele lesz a házam virággal..nekem nem ez kell. Hanem ne hibázzon. Az kell.

2022. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*nemtom miért nem érzékeli a telom normálisan a szóközt.bocsi.
2022. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

De Uristen.

Persze, hogy jogosan várod el, hogy bocsánatot kérjen, ha valamiben hibázott. De a kedves párod megrekedt egy makacs 10 éves kisfiú szintjén érzelmileg/érzelmileg.

Mondom megint.

Vagy elfogadod vagy szakitasz, mert ez nem fog változni. 27 évesen ne legyél már olyan naiv, mint egy 17 éves.

2022. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sose fog megváltozni.
2022. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen pasival, konkrétan még azért sem kért bocsánatot, ha véletlenül nekem jött, vagy pl rálépett a lábamra. Nagyon beteg volt, egyszerűen az ő fejében nem létezett az a verzió, hogy hibázik/hibás valamiben. Annyiból állt a bocsánatkérés, hogy "ne durcizz, ne hisztizz", meg jött bújni, de ki nem mondta volna az istenért sem, hogy sajnálom, ne haragudj, stb. Aztán ha nem engesztelődtem ki hamar akkor gyorsan megsértődött, és onnantól kezdve ő volt az áldozat akitől bocsánatot kell kérni a saját hibája miatt. Hálisten most már messziről kerülöm az ilyeneket.
2022. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Max. ha igazán a sarkaadra állnál, és egyszer valóban full összebalhéznál vele emiatt, akkor tlán kapcsolna.
2022. szept. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!