Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselnétek, ha a párotok elmegy nyaralni, amikor rákos lett az anyukád?

Figyelt kérdés

Sajnos kiderült rákos az anyukám, műtétje lesz júliusban, utána kemoterápia és sugárkezelés vár ránk. Felmondtam a munkahelyemen, hogy tudjam vinni a kezelésekre illetve el tudjam látni. A párom egész júliusban külföldön lesz a tengerparton a szüleivel, már előre félek, hogyan élem meg, hogy ‘egyedül’ vagyok a problémával. Nem várhatom tőle, hogy mondja le a részét, 4-en lesznek.

23N



2023. jún. 5. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%

Szakits vele,h nyugodt elete lehessen.


Az allatvilagban is a haszontalan egyedek felrevonulnak meghalni.

2023. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sajnálom először is. Jobbulást neki!


Ha le volt foglalva, ki volt fizetve, akkor valahol érthető, lehet pont most úgy érzi, hogy a szüleivel együtt akar lenni a te "ügyed" hatására is.

Viszont ha hazatér és nem fog támogatni lelkiekben főleg, akkor ez a kapcsolat nem ér semmit.

2023. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Aki mellett (úgy érzed, hogy) egyedül vagy a problémáddal, az nem a párod.
2023. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Úgy érezném, hogy k.rvára magamra hagytak a bajban. Már ha tényleg olyan komolyságú párkapcsolatról van szó, ahol a másikat a társamnak nevezem (mert ha csak valaki, akivel ha úgy van, kellemesen elszórakozgatjuk az időt, akkor persze, menjen).
2023. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Akkor is ment volna 1 HÓNAPRA nyaralni, míg nem volt beteg az anyukád. Érdekes, hogy az nem zavart..
2023. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Ilyenkor sajnos, vagy nem sajnos nem áll meg az élet, csak a közvetlenül érintetteknek tűnik úgy, hogy vége mindennek. A párod gyakorlati dolgokban nem tudna segíteni, lelkileg meg távolról is tud támogatni.
2023. jún. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
2020-ban derült ki , hogy rákos vagyok. 2021-ben , kemoterápia, + 3 műtét stb. Senkitől sem vártam volna el, hogy ne élje tovább az eletét. Sem a gyerekeimtől sem a párjuktól. Te sem várható el tőle. Az én " herce-hurcám" pontosan 2020 december 9-től 2021 június 28 ig tartott. Az idő alatt szinte többet voltam kórházban mint itthon. Most 6 hónapig mindenki àllt volna vigyázba? Azóta is , a mai napig ?
2023. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
5-ös te vagy bunkó. 8-as voltam.
2023. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk alapból ott kezdődik, hogy más nyomora miatt én nem mondanék fel. Nekem az én életem a fontos. Az én egyetlen nyamvadt fos életem. Nem adhatok fel mindent azért, mert egy rokonom haldoklik.


Én nagyon buta döntésnek tartom, hogy elzártad a pénzcsapot. Pénz nélkül te és az anyád is halálra vagytok ítélve.

2023. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
A tipikus GYK válaszok. Itt sokaknak annyit jelent egy párkapcsolat, hogy éljük egymással párhuzamosan a független kis életünket, és néha amikor jól esik, töltünk együtt egy kis időt, ha pedig meguntuk, lépünk, szevasz.
2023. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!