Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselnétek együttélésbő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselnétek együttélésből lett távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Párom kapott egy lehetőséget,hogy hónapokra kimehet külföldre dolgozni.

Én a munkam miatt nem tudok vele tartani,és ez rettenetesen megvisel. Hogyan tudnám támogatni,és én hogyan tegyem túl magam ezen a helyzeten?



2021. júl. 26. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy le leszek pontozva, mert megírom az őszintét, de nincs kedvem mutatni a felszínes "jaj de erős vagyok kibírok bármit" képet.

Engem is megviselne. Baromira. 4 éve vagyunk együtt, hivatalosan 1 éve költöztünk össze, de amióta együtt vagyunk 7ből 5-6 napot együtt töltöttünk. Én alapjáraton rendkívül bújós, szeretgetős típus vagyok, néha már-már piócába átmegyek.

Ez nem azt jelenti, hogy nincs hobbim és nem tudok meglenni párom nélkül, de azt őszintén bevallom, hogy imádok vele lenni. Ő a legjobb barátom, a társam, a partnerem és nagyon megszoktam, hogy minden nap találkozunk, akár csak pár órára is az eltérő beosztások miatt.


Kicsit elkanyarodtam, de a lényeg, hogy teljesen megértelek. Engem is földhöz vágna, pedig önálló embernek tartom magam, van munkám, hobbim, barátnőim, két kisállatom, de a falat kaparnám ha hónapokra elmenne párom.


VISZONT

Ha ez egy hatalmas lehetőség, akkor mindenképp támogatnám. Nagyon nehéz ez, de ha tényleg csak pár hónapról van szó, annyit féllábon is kibírtok, ő előrébb léphet a karrierjében és sokkal jobban összekovácsolódtok, ha újra összekerültök.


A kérdés, hogy ez most mennyire fix? Kimegy, aztán majd jön valamikor, vagy megvan határozva, hogy meddig? Engem a kilátástalanság őrjít meg a legjobban, így nekem pl baromi sokat segítene, ha tudnám, hogy mikor jön haza és várhatnám a napot.

2021. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy hány hónapról van szó és mennyire messzire megy (haza tudna jönni párszor közben vagy nem). Nem mondom, hogy örülnék neki, ha elmenne, de ha ez olyan jó lehetőség számára, akkor támogatnám benne és valahogy átvészelnénk azt az időszakot.
2021. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Mennék vele. Mi elején voltunk távkapcsolatban, de most már 5 percet nem bírnék nélküle. Nagyon jó, hogy távmunkában dolgozik itthonról. Így mindig vele lehetek. Én meg nem dolgozom. Esetleg ti is csinálhatnátok így, hogy csak az egyik dolgozik.
2021. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
M most fogunk szakítani.
2021. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4es,nagyon sajnálom.mi történt? Ha van kedved írni róla,akár privatban is .
2021. júl. 26. 17:05
 6/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Valószínűleg igen, nehezen viselném én is. De! Ha tudom, hogy csak eddig vagy addig marad, akkor jobban kibírnám a dolgot. Nem tartóztatnám semmiképpen. :)))


Nyilván: Ha túl sokat hosszabbít (értsd: fél évből lesz egy év, majd két év), akkor elgondolkoznék, hogy megéri-e nekem folyton rá várni. Valószínűleg - akármennyire fájna - elengedném a dolgot.

2021. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Amelyik kapcsolat nem bír ki pár hónap távollétet, az egy nulla amúgy is. Akikben nincs kitartás és ELKÖTELEZŐDÉS a másik iránt, az mind csak temporary reli
2021. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!