Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érdekel a párom "napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdekel a párom "napi probléma összegzése". Én vagyok itt a gond?

Figyelt kérdés

Még csak másfél éve vagyunk együtt, és szeretem, de unalmasabb dolgot nehezen tudok elképzelni annál, mint amikor beszámol ki mennyire húzta fel, és milyen tudományos baromságot mondtak neki (idegesítő munkatársak, helytelen tényállítások, buta emberek stb...).

Tudom ez is része egy kapcsolatnak, és neki mindig olyan jól esik ezt elmondania, de már nagyon unalmas, hogy mindig kipanaszkodja magát nekem.

Próbáltam figyelmébe ajánlani, hogy beszélgessen többet a barátaival, de nem sok változás történt.

Nem tudom most kinek kéne változtatnia, én már próbálkoztam empatikusabb, megértőbb lenni.


2023. jún. 7. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem te vagy a gond. Alap, hogy meghallgatom a szerelmem mondanivalóját, és ő is az enyémet.
2023. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Én szívesen meghallgatom a párom akkor is ha teljesen mádt dolgozik. Szerintem veled van a baj....
2023. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Amikor a volt párommal még együtt voltam, érdekes ez annyira nem zavart.

De utólag miután szakítottunk ez is egy fő szempont lett, hogy nem kell olyan aki ÁLLANDÓAN csak panaszkodik.

És szarul hangzik ez, de nagyon ott a hangsúly az ÁLLANDÓn.

Minden este másfél óra erről szóljon, az azért nem oké.

2023. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom lehúz a párod élménye, hogy őt lehúzza, hogy olyan emberekkel tölti a napját, akik felhúzzák, és baromságokat mondanak neki.

Lehet, hogy munkahelyet kéne változtatnia.

2023. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha szeretem meghallgatom.

A másik oldaról: nem picsogok állandóan mint egy fürdősku rva.

Vannak emberek akikből dől a negatív energia. Az ilyeneket kerülöm.

2023. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek. Én is utálom, mikor jókedvem van, ő meg ilyen baromságokkal traktál. Meghallgatom, segítek feldolgozni, ha nem tart ez az egész tovább, mint 10 perc és utána ő is lenyugszik.


Szerintem mond meg neki őszinté , hogy neked ez néha sok és keressetek valamit, ami segít neki lenyugodni.

2023. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Kitana. ***** válasza:
87%
Én szívesen hallgatom az ilyesmit, ha csak néha panaszkodás, ahogy az egyik előző válaszoló írta, azt én sem szerettem, amikor az exem napi szinten arról magyarázott, hogy melyik felettese milyen hülye, nem ért a munkájához, emiatt neki szar, amikor meg kérdeztem, hogy miért nem csinálja akkor ő azt (csak mert amúgy felajánlották neki is a pozíciót), akkor á nem, neki nem kell a plusz felelősség és a hosszabb munkaidő, de felmondani sem akart, mert nem kezdőként már jó volt a fizetés… Szóval ennek így nem sok értelme volt. De ha csak néha van, hogy felhúzzák és ki kell magából adnia, az nem zavar.
2023. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Munkáról szándékosan keveset beszélünk, mert értékesebb az a kevés szabadidő ami a munka és az egyebek mellett fennmarad. Én sem bírnám a napi másfélórás nyavalygást. Pláne számomra idegen emberekről.
2023. jún. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert te soha nem szoktál neki mesélni arról hogy mi történt veled aznap? Vagy ha történik veled valami rossz neked nem esik jól kipanaszkodni neki magad?
2023. jún. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De minden nap??? Ez a másik ember kínzása.
2023. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!