Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eljegyezzek egy olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyezzek egy olyan lányt aki még ismerkedik más fiúkkal?

Figyelt kérdés

Random srácok elhívják kávézni és elmegy velük. Baráti társaságából pár honapja ismert srácokkal találkozgat kettesben...elmennek moziba, múzeumba, fesztiválra.


Nagyon szeretem, de csak ez akadályoz meg abban, hogy elvegyem. Valamiért mindig ilyen típusú lányokkal volt dolgom, nem értem ezt a lányok miért csinálják?


Én nem azt mondom, hogy most hozzá se szolhat fiúkhoz, de ő szinte mindegyikkel jóba van beszélgetnek heti szinten és találkoznak. Ha pedig én ezt szóvá teszem én vagyok a beteg, féltékeny, kontrolmániás..stb


Én is szeretek ismerkedni, de mindig is úgy gondoltam, hogy ha lesz egy komoly kapcsolatom akkor együtt ismerkedünk pl egy másik párral és akkor dupla randizunk. Van is ilyen a társaságunkba, többször is mondtam neki jó lenne 4 en elmenni valahova. De 4 év alatt 1x se voltunk senkivel.


2023. jún. 8. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy Te mit szeretnél, és ő mit szeretne!

Ha stimmeltek, akkor jegyezd el!

2023. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebből szoktak lenni a megcsalások.

Hogy az egyik haver beakaszt ha túl jól sikerült a kettesben iszogatás.

2023. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
4 év után ez most ütött szöget a fejedbe? Ha eddig biztál benne, akkor most mire fel nem bízol? Ha meg nem bíztál soha, akkor minek vagy még vele? :S
2023. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1. De hiába beszélek vele, mindig az a válasz hogy "csak barátok, nem kell aggódnod miatta". Valószínűleg eljegyzés után is ezt fogja csinálni.
2023. jún. 8. 17:07
 5/16 A kérdező kommentje:
3. Mert csak most kezdte ezt csinálni, az elmúlt fél évben.
2023. jún. 8. 17:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem tenném. Valószínűleg kevés vagy már neki.
2023. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már az új paisját keresi.
2023. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Aha, és félevet vele vagy annak ellenére, hogy nem bízol benne?

Én akármibe fogadok, hogy ha testileg nem is csal meg, de minimum flört megy és érzelmi téren már hűtlen hozzád.

Lapátra tenném a helyedben.

2023. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy párom és boldog vagyok vele, nem járok el más pasikkal kettesben, csak akkor ha új pasira vágyom. Miért nem visz téged is? Jó hülye vagy...
2023. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9. Szerinte ez tök normális, hogy igy eljárogat másokkal. Mert neki az "túl nagy korlát" lenne
2023. jún. 8. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!