Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 év a barátommal, ti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év a barátommal, ti nem várnátok már el, hogy ennyi idő után eljegyezzen?

Figyelt kérdés
Fiatalon kerültünk össze, most én csak 21 , ő 23. Csak látom, h körülöttünk olyan párok házasodnak, jegyzik el egymást akikről azt sem tudtam, hogy együtt járnak.. Mi meg itt vagyunk 6 éve és semmi. Persze szó volt már róla, barátom először jövőt szeretne alapozni és utána családalapítás stb.. De én azért őszintén szólva, mint szerintem minden nő valahol vágyom rá, h megkérje a kezem. ..
2012. máj. 20. 20:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Mire jó az a kikúrt papír? Semmire. Anyagi alapok legyenek meg, utána lehet gondolkozni ezen. Ez nem a 60-as évek már.
2012. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
elsővel egyet értek, volt már hosszú kapcvsolatom, és elvetem a házasságot. nem erről szól a kapcsolat sztem
2012. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Persze szerintem sem a papír számít.. de azért valahol mégis vágyom rá
2012. máj. 20. 20:34
 4/21 anonim ***** válasza:
együtt éltek már huzamosabb ideje? mert akkor érdemes kicsit erőteljesebben feszegetni a témát. ha nem, akkor még alapból sincs itt az ideje, 6 év ide vagy oda
2012. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Ha erölteted attól nem lesz jobb csak feszültebb lesz a légkör azt javaslom várj még egy kicsit ha még mindig semmi beszéld meg vele hogy te szeretnél már tovább lépni a kapcsolatban
2012. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát 4 éve mindennap együtt alszunk.. együtt lakunk igen. Igaz nem közös házban még ,de együtt lakunk..

Köszi a válaszokat :)

2012. máj. 20. 20:40
 7/21 anonim ***** válasza:

beszéld meg vele ezt. mond meg neki, hogy neked egy 1000 Ft-os bizsu gyűrű is elég és semmi papír nem kell, mert az eljegyzés akárhogy vesszük nem jár iratokkal, nagyon könnyű olyankor a szakítás (mármint ugye esküdő az válással meg ügyvéddel jár és így tovább, míg az eljegyzés ezeket megsprórolja)

ha megéri, hogy neked ez a kis jelkép milyen fontos, szerintem el fog jegyezni :)

mert ez tényleg nem jár kötelezettségekkel.

2012. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ha erről beszélünk, mindig azt mondja majd akkor ha meglesznek az anyagiak. Ha lesz saját ház, és tudunk lépni. 100 % -ban megértem..de valahogy úgy vagyok a mai világban nekünk soha nem lesz közös családi házunk ( ahhoz nem egy 1-2 millió kell) Tehát kicsit olyan, hogy akkor soha nem lesz eljegyzés stb..
2012. máj. 20. 20:43
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

Ne feledd kérdező, hogy a pasik addig nyugodtak, míg nem házasodnak meg. Aztán megváltoznak. Hogy milyen irányba azt nem lehet tudni.


(A nők meg akkor nyugodtak, ha már megházasodtak.)

2012. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen nekem ez a jelkép nagyon fontos. Mert ezzel úgy érezném, hogy megerősödne a kapcsolatunk, felsőbb szintekre emelkedne. :) De annak nincs értelme ha én kérem , h jegyezzen el..ennek neki kell eszébe jutnia..akkor lesz az igazi ..:) köszi a válaszokat :)
2012. máj. 20. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!