Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők ezt miért csinálják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők ezt miért csinálják?

Figyelt kérdés

Tudom a jelenlevők soha, meg csak két példa volt a történelemben ilyenre, meg amúgy is mindenki tökéletes itt.

Ám de bár az miért van hogy ha egy férfi csak mondjuk 70%ban felel meg akkor nem hagyják ott, hanem várják a csodát hogy majd megváltozik és 100%os pasi lesz? Mindenki tudja hogy nem igy lesz. Mégis inkább évtizedekig megy a panaszkodás, ahelyett hogy kidobná a csávót és keresne olyat aki megfelel neki. Ezt miért kell csinálni hölgyeim? Természetesen az ismerősöd ismerősére gondolok, nem rád mert egy anonim oldalon se lehet ugye ilyet fel vállalni.



#változás #csodavárás #70%os pasi #Nő nem válogat #majd megjavul a semmitöl
2022. febr. 11. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerelem....

Ennyire egyszerű

2022. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Azért, mert az élet nem egy tündérmese, ahol megtalálod a szőke herceget, és boldogok vagytok, amíg meg nem haltok.


A kapcsolatok többsége megalkuvásra épül, mert az ember nem akar egyedül lenni. Sem a férfi, sem pedig a nő. Nem lennének társkeresők sem, ha nem akarná az emberek túlnyomó többsége felgyorsítani a párválasztás folyamatát.

2022. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Hogy érzékeltessem veled mennyire általánosítasz, fordítsuk meg a kérdésedet:


A férfiak ezt miért csinálják?


Ha egy nő csak mondjuk 70%-ban felel meg akkor nem hagyják ott, hanem várják a csodát hogy majd megváltozik és 100%-os nő lesz? Mindenki tudja hogy nem így lesz.


Szóval a nők kb ugyanazért csinálják amiért a férfiak is (ezer féle oka lehet).

2022. febr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. A férfiak nem panaszkodnak ugyan arra az egy két tulajdonságra 10-20évig, a nők igen.
2022. febr. 11. 10:42
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Egyrészt, ez nem kifejezetten női tulajdonság, férfiak ugyanígy csinálják.


Másrészt, az én tapasztalatom szerint ezek az okok:

1. Lustaság/félelem az újrakezdéstől, vagyis a biztos kaki jobb, mint a bizonytalanság.

2. Önbizalomhiány, és ezért azt hiszi, neki nem jár jobb/megfelelőbb.

3. Nem hiszi, hogy létezik jobb.


Én pl. egész kamaszkoromban azt hallgattam, a férfiak ilyenek meg olyanok, kompromisszum kell, mert csak úgy lehet kapcsolat, nincs tökéletes. Meg úgysem találok olyat, akire vágyom. Így előzőleg elfogadtam egy olyan férfit, aki jó volt hozzám, kivette a részét mindenből, nem fukarkodott velem, stb. Egyetlen valódi bajom az volt vele, hogy nem éreztem lelkitársamnak. De mivel egész korábbi életemben azt hallgattam, hogy olyan nincs, meg hogy örüljek annak, ami van, ÉS emellé nem is találkoztam soha azelőtt olyannal, aki ezt teljesítette volna, elhittem, hogy ezzel kell megelégednem. Egészen addig, amíg véletlenül bele nem futottam...

Nyilván, aki rosszabb környezetből jön, és az egész rokonságában az összes férfi munka után egyszerűen ledobja magát a kanapéra, és sörrel a kezében vakarja a heréjét, az azt fogja hinni, hogy ez a normális, és megfogta az isten lábát azzal, ha a párja néha leviszi a szemetet, és tízévente kicseréli a csapot. De közben akkor is beledöglik abba, hogy tizenkétórázik, otthon mellé főz-mos-takarít, és fodrászhoz sincs ideje elmenni.

2022. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
#4. Szerinted akkor az "asszony házisárkány" lényegű boomerviccek miért vannak? Azért, mert a férfiak nem panaszkodnak ugyanarra a tulajdonságra 10-20 évig? Hát dehogynem.
2022. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Valamilyen szinten minden kapcsolat kompromisszum, tökéletes nincs. De bejàtszhat még rossz családi minta (ha pl az apád vert, akkor ez könnyen beépül a személyiségedbe és bevonzod az agresszív embereket). Valamint az anyagiak is. Rengetegen elválnának, de nem tudnák fenntartani egyedül magukat.

Amúgy végül a válások nagyobb részét a nők adják be.

2022. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem csak azt hiszik, hogy ők majd megváltoztatják, ő értük majd megváltozik. Aztán csalódnak, ha nem.

Viszont másik oldal meg, ha nem ad esélyt annak, aki nem 100%ig tökéletes akkor a nők kapják a savazást, hogy mennyire válogatósak. Úgy látom semmi se jó.

2022. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sincs olyan, hogy 100%-os pasi legyen valaki. Nem is az kell legyen a cél, mert akkor csak csalódás lesz, hanem inkább a megfelelő önismeret alapján kell választani olyant, akivel közösek a célok és az értékrend. A hétköznapi életvitelben úgyis adódnak különbségek, nézeteltérések, de ha egy békés, kezelhető mederben marad és mindketten azt érzik, hogy előre haladnak a célok irányába, akkor ezzel együtt lehet élni.
2022. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Én pl azért mert tudom hogy ő is ember hibákkal és nem feltétlen fogom eldobni az első alkalomnál, hanem megpróbálok kommunikálni és közös nevezőre jutni..
2022. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!