Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom őrült és birtoklás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom őrült és birtoklás mániás! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt párommal, legjobb lenne a ha szakítanék vele, de egyszerűen nem lehet. Ha veszekszünk én megpróbálok felnőttként megbeszélni mindent, ő csak káromkodik, megbánt és kiabál velem és mindig azt mondja hogy meg fogja ölni magát. Minden kis apróságot túl reagál és veszekszik velem... És persze mindenért én vagyok a hibás.

Folyamatosan féltékeny. Nem adok rá soha sem okot. 18 éves vagyok ő 19 és még iskolába járunk. Ő 4.es én 3.as vagyok. Minden egyes szünetben bejön az osztályomba. Megnézi mit csinálok. Nem beszélhetek rajta kívül senkivel sem a szünetben, ha valaki hozzám szól egyből ideges lesz és azt mondja hogy meg fog ölni mindenkit akik hozzám szólnak és megzavarnak minket. Nincsenek barátaim se nagyon, kollégisták vagyunk és soha nem lehetek senkivel csak vele. Megmondja mit vehetek fel és mit nem. Ha véletlenül nevetek amint belép az osztályba akkor a fejemhez vágja hogy másokkal sokkal jobban érzem magam mint vele és elkezd kiabálni és hogy megöli magát. Mindig idegeskedik. Kiabál velem és sokszor rángat.

Szex mániás. Mindig szexet akar és nem törődik vele hogy a sokadik szex után már faj nekem. Elvárja, hogy akár publikus helyen is kielégítsem pl bulizohely mosdójába, és én persze vagyok olyan hülye hogy megteszem mert nem akarok vele veszekedni és félek tőle. Képeket is kér tőlem, nagyon nem akarok neki küldeni de ha nem küldök akkor veszekszik velem és azt mondja megöli magát. Utálja a szüleimet és az összes embert akit ismerek.

Félek szakítani vele, nagyon szerelmes voltam belé, sok közös szép emlékem van vele plusz félek hogy tényleg megölné magát és azt nem bírnám ki.

Mindig velem akar lenni. Elvárja hogy mindig vissza irjak, ha nem akkor egyből megvádol hogy "baszok rá" "nem szeretem". Ha van szabad időm és otthon vagyok és nem vagyok vele akkor vele kell beszélgetnem vagyok online játszanom. Mindig meg kell mondanom, hogy hol vagyok és mit csinálok. Elvárja hogy " Apucimnak" Vagy "Daddynek" szólítsam.

Segítsetek kérlek. Bocsánat a helyesírási hiábákért de nagyon sírok most is és alig látok a könnyektől. Sokszor arra gondoltam, hogy megölöm magam vagy bántom magam.

Nem tudom mit csináljak!

Előre is köszönöm a válaszokat.

18/L



2020. febr. 8. 20:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd ott, ugyse teszi meg. Csak azért mondja h vele maradj.
2020. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
31%
te buta vagy nem kicsit,ezzel téged bármire rávehet,naivka,megérdemled..
2020. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el ezt apukának,hidd el ő el fogja venni a kedvét attól, hogy veled akarjon járni 😂
2020. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem vicc: ülj be beszélni a szüleiddel, és kérdd a segítségüket! Nem szabad ezt a fenyegetőzést figyelmen kívül hagyni, hogy bántani akar.

Sulit is kéne váltanod.

2020. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

A barátodnak szerintem komoly pszichés problémái vannak.. nem kell ezt elviselned.

És nincs olyan hogy nem lehet szakítani vele!! Az ilyet hagyni kell a francba.

Azt mondod neki hogy részedről vége és ennyi. Ennyi egy szakítás. Vagdalkozhat, kiabálhat ha akar, de attól még te szakítottal. Ha zaklatna tiltani.

Ez az öngyilkosság duma meg csak érzelmi zsarolás, ne dölj be neki.

2020. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Uristen a barátod komoly személyiség zavarban szenved. Most menekülj mert ez meg ennel is rosszabb lesz!

Fiatal vagy meg nagyon, hogy tonkretegyen, lelki terrorban elsz jelenleg.

Ez nem normális, szuleiddel beszélj majd segítenek. Nagyon sok kitartást neked mert nehéz lesz megszabadulni tőle

2020. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2020. febr. 8. 22:05
 8/43 acelsziv ***** válasza:
100%
Beszélj a szüleiddel, akár a tanáraiddal és kérd a segítségüket. Mert amit ez a görcs művel az kimeríti a lelki terror fogalmát. És szólj pár erősebb fiú osztálytársadnak, hogy figyeljenek rád, mer lehet, hogy nem fog ártani ha a közelben vannak amikor kidobot ezt a nyomorultat. Ne legyél már kapcarongy. Ennél azért többet érdemelsz.
2020. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Nagyon félek mi lesz ha szakitok vele. De még gondolkozom hogyan legyen.
2020. febr. 8. 22:17
 10/43 anonim ***** válasza:
94%
A fiú szemelyisegzavaros. A fenyegetozese az öngyilkossággal, pedig annak a része. 99%, hogy nem teszi meg, de ha mégis, az se miattad lesz, hanem a betegsége miatt! Már eddig is olyan sérüléseket szereztel miatta, amit nehéz lesz rendbehozni, de ha tovább folytatod, életed végig nem tudod feldolgozni, valoszinuleg normális kapcsolatod se lenne utána. AZONNALI szakítást kíván a dolog! Viszont félő, hogy szakítás után agresszívvá válik feléd, és nem maga felé 😟 Ha van apukád, akkor én is bevonnam, hogy szükség esetén segíthessen. Sok erőt kívánok neked! Majd írd meg, hogy sikerült!
2020. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!