Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen kapcsolatban inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kapcsolatban inkább szakítsak és legyünk barátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, próbálom sorjában összefoglalni. Amikor ismerkedni kezdtünk baráti szinten, volt még barátja, de nem találkoztak amióta elköltözött és szerinte hanyagolta. Én abban az időben elhagyott az exem és újra összejöttem vele. Ebben a helyzetben egymást alátámasztottuk, főleg ő felépített de kezdett abba átütni hogy miért nem jövünk mi össze, miért nem adok neki egy esélyt? Nem akartam hozzá tovább közeledni, míg nem szakított és közben folytonosan próbáltam megmenti a kapcsolatomat az exemmel.


Időközben én is felnőtt lettem, ő előbb szakított aztán én is az exemmel, míg tavaly nyáron meglátogattam és összejöttünk (távol lakunk egymástól).


A szülei előtt azóta is csak vendég vagyok, a testvére és barátnői tudják hogy több van köztünk. Télen mintha mélypontot ért volna el a kapcsolatunk. Hiába kérdeztem hogy érzi magát, mi van, úgy éreztem megakadt a kapcsolatunk. Éppen vagyunk ahogy vagyunk és ennyi. Ha szóvá teszek ilyesmiket a kapcsolatunkról, akkor vagy nem nagyon mond semmit, vagy úgy jön le nekem, mintha majd talán majd férfiasabb, idősebb stb leszek és akkor majd alakulni fog, de eddig például mindig én utaztam hozzá.


Bizonyos értelemben azért jobban meg is ismertem, tisztázta is velem hogy szerinte szex akkor lesz ha majd összeházasodunk, viszont ez még eltart, mivel elég fiatalok vagyunk (ő 23N, én 20F) és bár azt írta hogy megkéretné velem a kezét ha kicsit idősebb lennék, szerintem messze nem tartunk ott még érzelmi szinten.


Azóta javult a helyzet, kérdezte hogy mikor küldök újra képeket, miért nem becézgetem így és úgy, megint nem én írom folyton elsőként hogy szeretem, sőt hiányol. Most már lassan egy éve vagyunk együtt, de az az érzésem hogy egy köztes szinten maradunk pedig közelebb szeretnék kerülni.


Mostanában megint nagyon elgondolkodtat a helyzet, mintha nem nagyon nyílt volna meg teljesen felém és mert anno amikor a téli találkozás után megkérdestem hogy ő hogy érzi magát a kapcsolatunkban és hogy hogyan képzeli el a jövőnket nem nagyon mondott semmit, és ez a levegőben lógás érzés miatt.


Most augusztusban szeretném makd vele élőben rendesen tisztázni, mert amikor utoljára találkoztunk beteg is volt és keveset voltunk tényleg csak kettesben.


Mit gondoltok a helyzetünkről? Tippeket is lehet írni



2023. jún. 9. 13:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi történt veletek azóta, kérdező?
jan. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok, azóta végülis ősszel beszélt az anyukájával és elmondta hogy együtt vagyunk. Ő persze már sejtette és örült is nekünk.


Aztán megint húzódott az egész és már úgy nézett ki hogy télen találkozunk. Azt szerettem volna hogy most végre ő jöjjön el. Megint úgy éreztem hogy én kezdeményezek és ő nem nagyon tervezget komolyan és többször is elégedetlenkedtem.


Egyszer már novemberben végre telefonon elbeszélgettünk újra a helyzetünkről, és akkor abba maradtunk hogy februárban még én utazzak hozzá és akkor idén nyáron ő jön el.


Barátaimmal is beszéltem erről és mondták hogy ha valakit meglátok, akkor inkább annak adjak egy esélyt, de ha eddig sem szakítottam, hátha mégis lesz ebből még valami.



Most februárban hozzá utaztam és végre jó volt, nyíltan is beszélgettünk és többet csókolóztunk mint ölelkeztünk. Ezért úgy döntöttem hogy most még nem szakítok, megvárom hogy mi lesz nyáron.


Talán már májusban jön, de még nem biztos.

ápr. 16. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!