Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ezt csinálta, akkor jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt csinálta, akkor jobb lenne szakítani?

Figyelt kérdés

Először is a barátom elkezdett azzal viccelődni, hogy felszedi az egyik kolléganőjét, neki amúgy is nagyobb melle van, mint nekem, erre mondtam, hogy csak nyugodtan. Utána mondta, hogy csak viccelt, ne vegyek már mindent komolyan, amit mond. Utána mondtam, hogy én is keresni fogok mást férfit, akkor azt mondta beveri a fejem, de csak viccelt.

Erre mérges lettem, és elkezdtem vele csúnyán beszélni, hogy miért beszél így velem, erre megütötte a karomat, hogy hallgassak el, nem teljes erőből, de azért kicsit megéreztem, nem fájt, de rosszul esett, és erre volt képe azt mondani, hogy én csak mindenen nyávogok, és hogy csak viccből ütött.


2023. jún. 11. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem igen. Ebből előbb utóbb úgyis szakítás lesz. Gondolom, hogy ezen kívül sem felhőtlen minden.
2023. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit amolyan putrifikálódott hangulata van ennek a családi idillnek, amelyet felvázoltál. Sajnos így írásban nem jönnek át a "rák a gyomrod", "verjem a szádba", "hajjak meg" hangulatfestő szóképek.
2023. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondtad neki?: Kisöreg az ajtó nyitva áll, lehet menni:) Csak ennyit kellett volna, és akkor kikerülted volna ezt azh egész helyzetet.


Ezzel az emberrel neked vége. Ezt szerintem te is tudod, csak még nem érzel elég erőt.

2023. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Viccből ütött meg. Hahaha...

Majd akkor is csak viccel ha monoklid lesz

2023. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
A kérdezőnek ez már a 128. kiírása kb. Mindig vmilyen típusú bántalmazásról van szó, amit a pasi úgy hárít el, hogy csak viccelt. Hiába írják százan, hogy el kell hagyni az ilyen barmot, ez nyilván nem következik be, és születik nemsokára az újabb kérdés:-) Már ha igaz egyáltalán a sztori, és nem csak egy troll.
2023. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugvás, hogy ti is látjátok ezt minden nap, nem csak én...persze a én válaszom mindig törli, mert ugye az igazság fáj, hogy beteg az agya. De ezeket a kérdéseket valahogy sosem törlik.
2023. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerinte ő félrehárhatna, te meg nem. Te ne képzelj magadrol semmit sem.

Kb nárcihajlamos. Az agresszio meg még bántalmazást is tükröz.

Határokat lépett át.

Tehát a kapcsolat tenyleg nem számit már neki annyira mint amikor még határokat tartott be.


Leértékelés szakaszban vagy. Leértékel.

2023. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kis szép romantikus lesz, mikor a falhoz nyomva fojtogat...Szerintem szüljél neki egy fészekalja csemetét,legalább lesz ki látogassa a böriben... 😍
2023. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!