Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szeretem jobban?

Figyelt kérdés

Szituáció a következő: a pasimnak korpás a haja. Nagyon és látványosan. Melyik megoldás elfogadhatóbb a számotokra?

1. Nem szólok neki. Nem akarom megbántani, mivel ez egy kényes téma. Nekem így is megfelel. Ha rákérdez, azt mondom, nem látszik.

2. Azt mondom: "Kedvesem, látom, hogy mostanában eléggé korpás a hajad. Mi lenne, ha segítenék neked találni egy hajdiagnosztikával foglalkozó szakembert, aki kideríteni, hogy ez mitől van és ajánlana rá valamit?"


2023. jún. 12. 09:57
A kérdező szavazást indított:
1. Sosem bántanám meg ilyesmivel.
2. Felvállalnám a problémát, még ha kényes kérdést érint is.
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
MÁLTAI istván
2023. jún. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szeretet azt is magában foglalja, hogy nem hazudok kényes témákban. Az nem szeretet, hanem gyávaság.
2023. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ki az a Máltai István?
2023. jún. 12. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szeretet kérdése, hanem a párkapcsolat minőségét mutatja.

Ha normális a kapcsolat, akkor simán szóba lehet hozni nem ezt, de ennél sokkal kellemetlenebb dolgokat is (pl. a másiknak a rossz száj- vagy testszagát). Ha nem lehet megbeszélni a dolgokat, akkor ezt sem lehet, ebből is sértődés lesz. És ahol nem lehet megbeszélni a dolgokat, az egy rossz párkapcsolat.

2023. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy szólok ha korpás a haja. Ahogy felhívom esetleg a férjem figyelmét, hogy életem szerintem dobd a szennyesbe ezt a pólót és zuhanyozz le. Nyilván nem megsértődik, hanem Húha! felkiáltással elrohan fürdeni.
2023. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Egy párkapcsolatban nemhogy ezt, de ettől sokkal kényesebb dolgokat is meg kell tudni beszélni. Hozd fel így kedves hangnemben, nem fog megsértődni.


De ha ennyire félsz, akkor csak titokban cseréld ki a samponját korpásodás ellenire. :D

2023. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!