Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem, hogyha ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem, hogyha ennyi vakolat van egy lányon.. Ti férfiak.. mondjátok csak, melyiket preferáljátok jobban?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz az első találkozásunk.. egy belsőleg és külsőleg is lenyűgöző hölggyel fogok találkozni. Viszont rengeteg alapozó és egyéb dolgok vannak az arcán, ami szép hogyha egy festmény lenne.. de emberi lényként elveszíti a természetességét és a lényének az őszinteségét. Mindezek mellett szeretnék közelebb kerülni hozzá, és puszit adni.. de a bőrére, nem pedig a púderre, aminek az íze is kellemetlen..

Mondtam neki, hogy nem számít számomra, hogyha van pár pattanása vagy bőr hibája, élte már ezt túl a világ, egyáltalán nem katasztrófa. Viszont ragaszkodik hozzá, hogy kifesti az arcát, mert nem érzi jól magát smink nélkül (Láttam már nélküle és elképesztő, milyen bájos) .

Annyira rossz belegondolni, hogy a közösségi média, meg a környezete miatt ilyen szép hölgy ennyire önbizalom hiányos legyen e téren, pedig milyen szabad lehetne.

Valószínűleg egy hosszabb folyamat lesz, de ha tudnátok adni tippeket, tanácsokat akkor szívesen fontolóra veszem.


Minden jót kívánok!



2022. márc. 11. 11:27
A kérdező szavazást indított:
Smink nélkül, természetesen
Sminkkel
35 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
36%
Nekem volt szerencsém valamikor párszor találkozni üzleti ügyben egy porcelán restaurátor hölggyel. Az első alkalommal lerítt az arcáról, hogy mennyire értett a szakmájához, tökéletesnek tűnt a sminkje és a bőre állapota. Aztán később smink nélkül is láttam, hát a különbség megdöbbentő volt. Mondom, kiválóan értett a szakmájához a saját arca "restaurálását" is beleértve.
2022. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem biztos, hogy a közösségi média hatására festi magát, lehet, hogy egyszerűen így érzi jól magát. Nekem is mondogatta a párom a kapcsolatunk elején, hogy ne fessem a körmöm, mert úgy szép, hogy természetes, de én úgy szeretem, ha szép színe van, így mára elfogadta és megszokta, sőt, mikor leülök a kis körmös sarkomba, akkor már jön, hogy "na milyen színe lesz?" 😁
2022. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
20%
Hát kedves kérdező, nem akarom elvenni a kedvedet, de valószínűleg ha smink nélkül látnád, nem találnád "külsőleg is lenyűgöző"-nek.
2022. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
88%

Ne akard megváltoztatni. Ha ő így érzi jól magát, akkor így érzi jól magát és kész, semmi közöd hozzá. Honnan veszed, hogy önbizalomhiány miatt csinálja? Ezt ő mondta, vagy csak te gondolod? A smink ma már az önkifejezés egy módja is, illetve sokan azért sminkelnek, mert MAGUKNAK akarnak tetszeni, szebbnek látják magukat vele, csinosabbnak érzik magukat, nem pedig mások miatt. Ha ő ettől érzi csinosnak magát, akkor hagyd rá. Gondolom ha te meg ingben és szövetnadrágban éreznéd vonzónak magad, akkor bármelyik nő hiába mondaná, hogy hordj csak farmert abban is vonzó vagy, te úgy nem éreznéd vonzónak magad.


Ha már most meg akarod változtatni, akkor inkább hagyd békén!

2022. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
88%
Nem Barbie baba, akit kedvedre alakítgathatsz.
2022. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
91%
"Nem sokára lesz az első találkozásunk.. egy belsőleg és külsőleg is lenyűgöző hölggyel fogok találkozni"-Ne kiabáld el szerintem, ha még nem volt 1 tali sem :D
2022. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
90%
Miért találkozol vele, ha már meg akarod változtatni? Én is imádok sminkelni, szoktam szórakozásból kreatív sminkeket is készíteni. Ettől szerintem nem lesz senki kevesebb.
2022. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
94%
Amit ti természetesnek gondoltok, sokszor az is smink ám
2022. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
94%
Szíved joga olyan nőt választani, aki nem sminkeli magát, de megváltoztatni ne akarj senkit! Ha hosszabb folyamatban gondolkodsz, akkor arra fordítsd az energiádat, hogy magadon dolgozz azért, hogy mások döntéseit el tudd fogadni, ő így szabad, hogy azt csinál, amit akar. Ne a saját felfogásod akard ráerőltetni másokra!
2022. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
93%

Csoda, hogy belement a találkozóba, ha te így indítasz, hogy miben kellene megváltozni!

Hány éves vagy ezzel a mentalitással? Gondolom nőt nem láttál még közelról...

2022. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!