Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy adott idő után megunom a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ez már a 2. kapcsolat, amiben egy idő után azt érzem, hogy nem érzem jól magam és kezdem néha azt érezni, hogy ez lehet az én hibám, hogy én unom meg. Vajon ez mindig ilyen lesz?
2023. jún. 12. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz ez mindig így. Csak meg kell találni az igazit.
2023. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rosszul választasz
2023. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mit tudok tenni? Mert a másik fél teljesen jónak gondolja a kapcsolatot amit én unalmasnak ezért nem szeretném megbántani
2023. jún. 12. 16:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi az, ami miatt unalmasnak tartod?
2023. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs az eleje óta semmilyen változatosság. Nem igazán tudunk már kitalálni programokat sem együtt. Illetve a másik probléma, hogy nekem még szükségem van arra, hogy a haverokkal elmenjünk bulizni/szórakozni (ritkán van ilyen egyébként) és ő ezt nem igazán tudja elfogadni. Szóval részben azt gondolom, hogy az én hibám is mert beleuntam.
2023. jún. 12. 16:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt próbáltad már vele is megbeszélni? Ha igen, mi volt az eredménye?
2023. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, bár még nem volt párkapcsolatom sosem, de egy barátságot sem tudok fenntartani, így tudom, hogy alkalmatlan lennék párkapcsolatra is. (F)
2023. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es | Én is így érzem mindig, hogy nem vagyok alkalmas egy kapcsolatra, de mindig megtetszik valaki és utána már nem tudom egyszerűen csak aztmondani, hogy “boccs nem akarok kapcsolatot”, mert igazabol akarnam de a vegen mindig ra kell jonnom, hogy nem megy
2023. jún. 12. 17:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8#, a 7# vagyok: Szerintem addig, amíg nem találkozik az ember egy olyan valakivel, aki kendőzetlenül elmondja neki a véleményét róla, és azt, hogy ez a fajta hozzáállás fájdalmas mindkét érintett félnek, addig nem fogjuk belátni, hogy ezzel csak bajt okozunk mindenkinek. Be kell látni, hogy mincs tökéletes élet-világ, el kellene fogadni azt, akit adna a sors.
2023. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van az az időszak amikor egyiket cseréli az ember a másik után vagy kapcsolatokban azt hiszi majd a kövi jobb lesz, oár evtized muova meg rájn hogy egykaptafa az összes. Kb ilyenkor szoktak megállapodni is.
2023. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!