Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van új kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van új kapcsolatot kezdeni, ha mindig megunom a páromat?

Figyelt kérdés

6 párkapcsolatom volt eddig, ezek közül 4 tartott 1, 2, esetleg 3 évig. Kalandjaim nem voltak, mert nem akartam. Mindegyik párom más stílust képviselt, azaz teljesen mások voltak. Volt, aki totál az ellentétem, de volt, aki ijesztően hasonlított rám (belső tulajdonságok alapján), voltak köztesek is. Mégis mindegyiküket meguntam egy idő után, és ilyenkor jött a fájdalom, az elszakadás a másiktól, utáltam megbántani őket. Most léptem ki a legutóbbi kapcsolatomból, és nem látom értelmét annak, hogy újabb párkapcsolatba lépjek. Vannak jelentkezők bőven, többjükhöz vonzódom is nagyon, de ha összejövök valakivel, 1-2 év múlva úgyis megint kezdődik elölről. Pedig nem mondanám, hogy hamar feladom, most is fél éven át küzdöttem a kapcsolatunkért, próbáltam feldobni valahogy, a páromnak gyakran mondtam, hogy mi a helyzet, változtatni kéne, stb, de sajnos ki kellett mondanom a végén... RÁUNTAM. Mindenkire ráunok. Mondjátok meg nekem, milyen pasit kéne találnom, aki mellett évek múltán is jól érzem magam?

23/L


2016. okt. 12. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a pasikkal van a gond,hanem veled. Legyél egyedül,ne erőltesd a dolgot. Kösd le magad más dolgokkal. Te vagy,aki nem képes most kapcsolatra, nem a srácok.
2016. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves 1., ez igaz lehet! De mindig van olyan fiú, aki annyira vonz, hogy nem tudok ellenállni neki... aztán egy ideig, akár 1-2 évig nagyon jól érzem magam vele, de idővel elkezdem unni. Most is van több fiú is, akik nagyon érdekelnek...
2016. okt. 12. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel próbáltátok eddig megújítani az érzéseiteket-kapcsolatotokat az exeiddel, még mikor együtt voltatok?
2016. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor legyen csak szex kapcsolatod. Szerintem el kell telnie valamennyi időnek,közben változol te is..várd ki.;)
2016. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2., eleinte nem zavart, hogy ellaposodott a kapcsolatunk, mert szerelmes voltam még a páromba, csak idővel ez is elmúlt, és maradt a szeretet. Ekkor kezdett el zavarni, hogy unalmassá vált a kapcsolatunk. Ekkor mondtam a páromnak, hogy szervezzünk több közös aktív programot, csináljunk új dolgokat, stb. Sajnos ő már csak akkor tett így, mikor már teljesen kiábrándultam a kapcsolatunkból. Amiket én találtam ki programok, azokhoz meg nem nagyon volt kedve, illetve eljött velem, de láttam, hogy ő nem igazán élvezi őket.
2016. okt. 12. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor itt pl máris elmondtad, hogy későn kezdtetek bele az izgalmak visszahozásába. Legközelebb ilyen szituba kerülsz, akkor már legalább ezt a tapasztalatot tudod hasznosítani.


Én azt javaslom, hogy ezzel nem érdemes foglalkoznod komolyabban amíg újra oda nem jut egy kapcsolatod, hogy a szerelem még ugyan megvan, de a kapcsolat ezen kívül lapos.


Most amit tehetsz, hogy szépen a tapasztalataidat összegyűjtöd, hogy milyen szituációban, milyen időzítéssel kezdődik a hanyatlás. Érdemes akár lejegyzetelni szerintem, mert fontos lehet majd valamikor.

És ha egy új partnerrel ismerős pontra érkezett a kapcsolatotok, akkor tudd felismerni, hogy valami nem stimmel, és akkor össze kell hívni a válságstábot :) Ennyi. Utána ráér kutatni, mások példáiból, szakkönyvekből, stb... hogy a ti egyéni helyzetetekben mi hozhat közelebb titeket.

Én pl a mindennapos szexet gondolom a legjobbnak :D

2016. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2016. okt. 13. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!