Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottál már kevés, rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már kevés, rossz minőségű szex miatt? Ennyi elég indok egy szakításra? Megérte?

Figyelt kérdés
2023. jún. 13. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ahol kevés és rossz minőségű szex volt, ott voltak más problémák is, tehát csak egy tünet volt. Az összes probléma miatt szakítottam, aminek része volt a szex is. Nem bántam meg, mert utána lett olyan párkapcsolatom, amiben már megvolt az odafigyelés és ennek része a jó és sok szex is.
2023. jún. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem, mivel a szex két emberen múlik. Ha a partnered gyengébb nálad kúltúrában, akkor neked kell tanítanod:D
2023. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Igen

Igen

Igen

2023. jún. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2. Nem kell senkit tanítani. Vagy jó, vagy nem jó a másikkal.

Ja, vagy aztán egy év elteltével azon kapod magad h még mindig a betanításnál jártok...

2023. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Tanítsa az anyja. Miért van az, hogy mással nem kell kínlódni?
2023. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát ja, ha az első pár alkalom még nem olyan jó az nem baj, össze kell szokni. De nem hiszem hogy mindenkin lehet segíteni.


Én amikor először megfordult ez a fejemben, hogy emiatt szakítanék, 16 éves voltam és baromi rosszul éreztem magam, hogy ennyi idősen ennyire fontos a szex, nagyon perverz nőszemélynek gondoltam magam. De tényleg botrány volt, rossz volt minden, az orál, az, hogy nem volt hajlandó kicsit sem nyírni a lenti szőréből (ő volt a férfi), hogy sosem kezdeményezett, hogy nem akarta sehogy sem jobbá tenni az együttléteket, hogy amikor már nagyon kivoltam kb könyörögnöm kellett és az is tartott max 5 percig, mert gyorstüzelő is volt ráadásul, másfél évvel később is ennyit bírt csak... Azt hittem az én igényeim a nem normálisak, heti 2, meg hogy borzalmas vagyok az ágyban, mert nem kíván.


Végül szakítottam később, persze más okok miatt is. Érdekelt, más hogy vélekedik erről, mert nem telt még el annyi idő és néha megkérdőjelezem magam, hogy olyan fontos-e ez a dolog, vagy csak túlreagáltam.

2023. jún. 13. 09:13
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Fontos a dolog, csak pár ember nem bír szégyen nélkül létezni úgy látszik. Nálam is ment a nagy duma, hogy milyen egy szívtelen szemét vagyok, hogy azt a rendes embert, aki a legjobb barátom volt, kidobtam, mert viszketett.


Dehát kurvára nem erről van szó!


Az önbizalmamról van szó, arról, hogy egy darab szarnak éreztem magam, aki nem élvezheti a világ egyik alapvető dolgát, mert próbál korrekt lenni és akitől várhatná, az csak kudarcot tud neki nyújtani, aki meg tudna mást is, arra meg ő nem nézhet rá, mert hűséges.


Visszaszóltam a szégyenítőknek, hogy igazuk van, sokkal jobb lett volna, ha szeretőt tartok, mint az elcseszett fajtátok. Milyen érdekes, akkor mindenki lapult, mint szar a gazban.


Na, hát mi ettől vagyunk különbek. Hogy egyenes gerinccel kilépünk a kapcsolatból és nem tartogatunk valamit, ami nem működik, akár hazugságok árán is, mert gyáva férgek vagyunk.

2023. jún. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én tapasztalt nőként úgy látom, hogy aki önző az ágyban, az más téren is az. Aki viszont szexuálisan figyelmes és odaadó, az társként is az. Ezért is számít sokat a szex minősége.
2023. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Igen. Meg. F


(nyomkodd a piros gombot, hajrá!)

2023. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Az nem baj ha kevés van a rossz minőségű szexbol
2023. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!