Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem túlzás ez?

Figyelt kérdés

A barátom túlfélt.


Egy nap elmondja vagy hatszor, hogy vigyázz magadra, óvatosan vezess, ne menj gyorsan! Még akkor is ha csak 15 perces távra megyek.


Volt, hogy az autómnak baja volt és mondtam, hogy ráér megcsináltatni majd megyek biciklivel egy darabig. Na hogy azt tuti nem, mert milyen veszélyes! Reggel, sötétben majd elütnek stb.


Télen folyamatosan azt hallgatom, hogy vegyél vastagabb kabátot, vegyél sapkát, nehogy megfázz! nem fázol? Tuti nem fázol? Nem akarom, hogy beteg légy!


Folyamatos törődéssel van felém. Ettem-e eleget vagy munka miatt nem foglalkoztam vele. Nem vagyok-e éhes? Egyek egészségesebben mert ő még sokáig akar velem lenni. Stb


Ne csináljak meg minden házimunkát. Ne terheljem túl magam. Ő sokkal többet és nehezebbet dolgozik mint én mégis kiköveteli a részét a házimunkából.


Nekem ez sok és már mondtam neki szépen is, veszekedve is de rosszul esik neki, hogy ő mennyire szeret és egyik barátnőjével se törődött így, nekem meg nem tetszik.

Csak nekem sok és hülye vagyok, hogy nem értékelem vagy ez tényleg nem normális?


2023. jún. 14. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nqgyon kompenzál.
2023. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Félt túlságosan is, valami történt ami miatt ilyen. Meg lehet vele beszélni, hogy nem vagy te törékeny és vegyen vissza, ha nem érti meg, akkor döntsd el, hogy megszoksz, vagy megszöksz.
2023. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elmúltál 5, ez nyilván terhes. Felnőtt vagy, kezeljen úgy. Vagy vegyen egy kiskutyás és ajnározza, tegyen rá pórázt.
2023. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszed, hogy valamelyik felmenőjétől ő is folyamatosan ezt hallgatta, szeretet címszó alatt? :)
2023. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Az ilyenek vagy lehúzók vagy kicsi a f.rka vagy nem kell senkinek, vagy kopaszodó, vagy soha nincs nője es örül ha van egy, vagy kisebbségi komplexusos mástól, de vmi tikkje az biztos van, amit palástol ezzel.
2023. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
hm-hm, valami itt nem stimmel....
2023. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

5. Túlfélt -> biztos kopaszodik.

Na ezt honnan vezetted le, brit tudóskám?

2023. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

7 a kisebbségi komolexusosak vagy rondák akik nem kellenek senkinek kellemzően segítőkészek aranyosak kedvesek törődők, érdekes a helyes önbizalommal teli palik nemigen fáradoznak azon hogy egy nőnek rohanjanak segíteni akármiben is első szóra is meg azon ugráljanak csak meg ne fázzon.


De van az a réteg aki ezzel akar bevágódni mert mással úgyse tud.

2023. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ilyennel nem lennék. Anyám is túlfélt, de azért ilyeneket sosem csinált :D


Egyik exem volt hasonló, de ott nem féltett, hanem a tulajdonaként kezelt, érdemes átgondolnod, nálatok is így van-e. Az ő anyja hasonló volt, mindig mondta neki, hogy majd megtudod, hogyha gyereked lesz (egymillió szülő van, aki nem félti túl a gyerekét de mindegy). Én elmentem bulizni, hívtam őt is de nem akart jönni, viszont rohadtul zavarta, hogy elmegyek, mert azt hitte, megcsalom, mert egy buliban ugye csak azt lehet. Na hát akkor mondta, hogy már megérti az anyját, nem kellett addig várnia, amíg gyereke lesz, nagyon félt, hogy bajom esik... aha persze. Aztán amikor vele voltam egy összejövetelen, simán hazaengedett még full berúgva egyedül fél éjfélkor, mert ő el akarja érni az utolsó buszt. Volt éjszakai busz is, Pestről van szó... Akkor már hirtelen nem féltett. Azt nem gondolta, hogy az utcán megb.asz valaki, oda mehettem, de bulizni ne menjek :D

2023. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
8. Én helyes vagyok és önbizalommal teli, mégsem sz-rom telibe a páromat. Ennyire mondjuk nem fekszem alá, mint a kérdező, de nagyon sokmindenben odateszem magam, igen.
2023. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!