Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzás lenne ez részemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás lenne ez részemről?

Figyelt kérdés
Lányok, nők... Ti hogy reagálnátok, ha egy beszélgetésben ahol a szépségen van a hangsúly a párotok azt mondaná nektek, hogy találhatott volna nálatok szebbet, de neki fontosabb a karakter. Nagyon rosszul esett, mert amúgy sincs önbizalmam a külsőmet illetően, nem tartom magam csúnyának de ilyen sztereotípiák mellett kevésnek, ez viszont eléggé szíven ütött, most megint csúnyának és kevésnek érzem magam.

2022. máj. 2. 16:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Esetleg meghallgatnám férfiak véleményét is, ti akik szeretitek igazán a párotokat, szóvá tennétek ilyesmit?
2022. máj. 2. 16:01
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Én férfi vagyok, nem tudom számít e valamit a velémenyem. Arra tudok gondolni, hogy megpróbálja elérni, hogy te nagyon lent érezd magad, miközben ő nagyon fent van. Föléd akarja helyezni magát. Birtokolni akar azzal, hogy elnyom. Az elmult 3 napban minden 5. kérdés valami hasonló volt mint a tiéd. Ezek szerint elég sokan éltek ilyen "érdekes" párkapcsolatban.


Amúgy nyugodtan, kontrázz neki vissza. Mond meg neki, hogy nála is te voltál az utolsó a sorban, nyugodtan kereshet szebbet ha már úgyis ezzel jön, stb. Ha hagyod magad akkor ez könnyen eldúrvulhat. Minden esetre én nem mondanék ilyet a páromnak.

2022. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Én férfiként azt mondom, hogy ilyet nem mondanék.
2022. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Mindenkinél van szebb... örülj neki, hogy a személyiséged alapján választott és nem egy gyorsan amortizáló érték alapján.

Ennek ellenére én sem mondanék ilyesmit, mert nem lehet jól kijönni belőle

2022. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha szerelmes lenne, Te lennél a leggyönyörűbb...
2022. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

Önmagában nem tenném szóvá, de ha direktbe rákérdez, nem hazudnék.

De amúgy meg kérdező, vagy pl. #5-ös, és minden más tulajdonságban is ezt várjátok? Hogy a párotok titeket tartson a legokosabb, legműveltebb, legjobb humorú embernek a világon, mert szerelmes belétek? Vagy csak a kinézet van ilyen megkülönböztetett helyen?

Én nem várom a páromtól, hogy a világ legszebb emberének tartson. Tudom, hogy nincs így, és nincs is ezzel baj. Nekem bőven elég annyi, hogy összességében bejövök neki külsőre is és belsőre is, és engem szeret, velem kötötte össze a jövőjét, velem él meg jót-rosszat.

2022. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Exem is mondott hasonlot a kapcsolatunk elején hogy nálam szebbek is vannak, de ez a reál nem lehetek a vilag legszebb nője, stb.

Utolag tudtam meg hogy anno fűzött más nőt is de engem választott.

Szakitas után meg összejött vele..

2022. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Szoval ez a mondata: "találhatott volna nálatok szebbet,"

pont azt jelenti, higy lemne neki más nő opcio aki tetszik is neki, de téged valasztott inkább.

Exem legalább burkoltabban mondta ezt nekem. Nem ennyire egyertelmuen.

7.voltam

2022. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok,én nem mondanék ilyet a páromnak, de vannak ilyen közlési kényszeres idióták.
2022. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%

5ös vagyok

Nincs kihegyezve a külsőre.

Meg persze nem vakságok fogadunk.

De én pl., nem tudnám a szerelmemnek kifejteni, hogy van helyesebb, de megelégedtem vele.

Mondjuk lehet kérdező fújta fel, lehet hogy a fickó volt tapló, vagy nem elég érzelem van benne...ehhez nyilván jobb lenne a szövegkörnyezet is hozzá

2022. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!