Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szakítást jelent, vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

2 hónapja összejöttem egy férfival, akinek van egy krónikus betegsége. Nekem van egy 4 éves pici fiam, aki most bárányhimlős lett. Amikor ezt megírtam a páromnak, ezt írta vissza szó szerint: "Drágám, miért haragudnék? Én is felneveltem egy gyereket, ez ezzel jár. Most egy jó darabig nem találkozunk, nincs se tánc, se rajz, se a kedvességed, se a kis hangod. Nagyon fogsz hiányozni! Nehéz levél tudom. A volt barátom így halt meg, hogy az unokájától elkapta a himlőt. Én is ki vagyok téve ennek a veszélynek. Nagyon fogsz hiányozni! De te írtad egyszer, hogy vigyázunk egymásra."


Nem mertem rákérdezni direktbe, hogy ez mit jelent, azt írtam neki, hogy kb 2 hét, hamarosan újra együtt leszünk. Azóta nem válaszolt. Szerintetek van félnivalóm? Emiatt csak nem szakít velem.


2023. jún. 14. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem hinném, hogy szakítana, de nagyon bet.jt, nyilván az alapbetegsége miatt.
2023. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Telefonon az ember nem szokott elkapni semmiféle vírust. Tuti, hogy ez az ember lerázott téged. A betegséget csak ürügyként használja. 2 hónapos kapcsolat után meg sem férfi, sem nő nem ír így. Még ha be is indultak a hormonok, akkor sem. Főleg nem egy ilyen helyzetben. Nem véletlenül nem reagál neked.
2023. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Bárányhimlő miatt miért kell betojni? Igen, veszélyesebb felnőtt számára, de nem az összes eset végződik tragikusan. Ez vagy valamiféle trauma, vagy hülyére vesz de az tuti, hogy már nem fog veled tovább ismerkedni.
2023. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát van egy alapbetegsége, egyik barátja így halt meg, szerintem teljesen jogos, hogy fél, és tart a betegségtől. Felnőtt korban nagyon súlyos lehet, ha gyerekkorban nem estél át rajta. Jelenleg, ha nem akarja elkapni, muszáj magát izolálnia tőled
2023. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Hát nem tudom, de egy ilyen válasz után szerintem én vágnám ki a f... ba.

Nem azzal van baj, hogy óvatos, teljesen érthető. De azt meg lehet írni normálisan is, nem ilyen stílusban, nálam ez így erősen offos lenne.

2023. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
A bárányhimlő felnőtteknél még akkor is veszélyes, ha valaki teljesen egészséges. Egy krónikus betegre nézve meg pláne. Teljesen normális, hogy nem akarja megkockáztatni, hogy elkapja. Mondjuk a telefonos, meg online kapcsokattartást nem tudom mennyire ítéli veszélyesnek, mert az ettől még nyugodtan lehetne. A személyes találkozás szüneteltetése teljesen érthető. A teljes eltűnés nem.
2023. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Apám leukémiás volt, és úgy kapta el a tesóm kétéves fiától. Nem sokon múlt, hogy túlélte. Szóval ennyit a "betojásról".
2023. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mármint a bárányhimlőt kapta el, úgy értem, 7-es voltam.
2023. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!