Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnál, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál, ha a barátnőd azt mondaná, hogy már kevésbé rajong irántad?

Figyelt kérdés
Ha azt mondaná másfél év után, hogy szeret és veled akar lenni, veled tervez, de néhány megnyílvánulásod miatt úgy érzi, hogy megtörik benne valami és kevésbe rajon irántad.
2023. jún. 14. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Készülnék a válasra.
2023. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Azt, hogy szakítás lesz a vége.
2023. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Bocs hogy megragadom a lényeget, de miért kéne RAJONGANI bárki iránt?? Azaz nem tudom értelmezni a kérdést, ezzel a lecsökkent "rajongás" miatti problémázással. Ki a franc rajong a pasijáért?

Ez nem a tini párkapcsolatok, ott talán elmegy az ilyen...

2023. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Szemrehányást próbál tenni szegény burkoltan, ilyenkor meg kell kérdezni mi az a "néhány megnyílvánulás" illetve megkérdezni hogyan tudnám javítani ezeket.
2023. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Azt jelenti, hogy segítséget kér tőled, érzi, hogy nem bírja tovább az adott helyzetben, változtass, tereld vissza a dolgokat.


Vannak néma segélykérései a nőknek, főleg azoknál akik mélen szeretik az adott embert. A helyzet az, hogy ha valóban nem figyelsz, nem veszed a jeleket, elmész mellettük, akkor az ilyenek mindig lépnek.


Tényleg Isteni csoda kell hozzá, hogy ebben a helyzetben fordítani tudj-nem lehetetlen-de tényleg nagy odafenti segitség kell. Nálam is volt ilyen. Annyira zárkózott voltam, hogy nem tudtam kimondani dolgokat és hasonlóan szóltam az illetőnek.

2023. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
5+ Szóval nem-nem rajong, hanem segítséget kér. Vannak emberek pl. akik nem tudnak kérni, nem tudják jól kifejezni magukat, ha kérniük kell.
2023. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Virágnyelven azt jelenti valamit elcsesztél… és nagyon bántja persze veled tervez (MÉG) kivárja hogy javíts a helyzeten, ha nem akarsz ez csak rosszabb lesz…
2023. jún. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Mindog lehullik a rózsaszin szemüveg a kapcsolatokban.

Nekem egy exem nincs akiben ne csakodtam voona hogy nem is olyan mint hittem

2023. jún. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt, hogy veled szeretne maradni csak valami miatt nem biztos ebben a kapcsolatban. Legyél erélyesebb és kérdezz rá, hogy most akkor mi lesz mit szeretne. Ha meg tudjátok beszélni és bejön akkor működni fog. A kommunikáció és a problémamegoldás hiányában szakítás lesz a vége. Vagy pedig elhidegülés ami mégrosszabb.
2023. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!