Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi ezt?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit, laza kapcsolatnak indult, megmondta, hogy nem akar semmi komolyat csak összejarast. En sem akartam semmit tőle. En pont kilépőfelben voltam egy kapcsolatból, ahol a baratom félre járt. Es nem volt erőm szakítani.

Gondoltam a közös programok ezzel az új baráttal hozzásegítenek a szakításhoz

Parszor le is fekudtem az újjal, es kerdeztem ha szeret e ? Kíváncsiságból . Azt mondta az túlzás lenne mondani, csak kedvel.

Én ezek utan meg talalkoztam szexre a vllt barátommal, amire az új féltékenyen reagált es azt mondja, hogy megcsaltam es nagyon szomorú lett

Mi a helyzet ezzel az emberrel, mit érez irantam?


2023. jún. 15. 07:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Hat teged sem az eszedert szeretnek…

Szakitanal, de megint visszamentel dugatni magad…

Uristen…

2023. jún. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Birtoklást. Meg egópolírt, hogy a pasid is dug és nyilván ez nem tetszik egy férfinak.

De ettöl édeskevés hogy szerelemmel szeretne téged.

2023. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret, mondta is. Akkor mi itt a kérdés? Ki akar sajátítani, hogy legyen kit dugnia. Ez még nem szerelem, biztos lehetsz benne.
2023. jún. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Csak az a baja, hogy nem voltál hű hozzá - férfihiúság, egó beszélt belőle. Elmondta korrektül, hogy komoly kapcsolatot nem akar és kedvel. Nem szerelmes beléd és nem is lesz, mert nincs mit szeretni rajtad már meg se haragudj. Egy ócska ribizli vagy, aki csak szexre jó, mert más nem akadt a férfiaknak.
2023. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Miert nincs mit rajtam szeretni ?

Egyelőre a baratom csalt folyton es az új tudott erről a kapcsolatomról, es megmondta,hogy nem akar semmit tőlem, akkor miert en vagyok a ribizli

2023. jún. 15. 09:13
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd mind a két pasit és kezdj tiszta lapokkal majd valaki másnál. Egyik fiú sem szeret téged, valószinűleg te se őket. Akkor ennek mi értelme van?
2023. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem meg keress egy harmadikat, őket meg hanyagold. Kezdj tiszta lappal.
2023. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Azért vagy ribizli, mert két pasi kezelget és azért nem vagy pluszban szerethető, mert te sem szereted önmagad. Az exed megcsalt, de te nem tudtál szakítani, mert olyan gyenge vagy inkább "visszacsaltad" majd a szeretőd mikor vége lett a kapcsolatnak megcsaltad az exxel. Rendben van, hogy tudott róla, de az nem jelenti azt, hogy akkor össze is kell vele feküdni! Mit szeressenek, tiszteletnek rajtad ha olyan vagy, mint a pingpong labda? Se önbecsülésed, se erkölcsös magatartásod nincs.

Mit fekszel le mással, ha az exet szereted, vagy ragaszkodsz hozzá? Mit fekszel le az exxel,hogyha végig csak hűtlen volt hozzád és nem szeret?

Kihasznál mindkettő ürge csak szexre.

2023. jún. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tudod mit kellett volna tenned? Szakítani, amikor kiderult, hogy hűtlen volt hozzád a volt párod, kiheverni és aztán valakit szexre, vagy kapcsolatra! A férfiak kihasználják, hogy gyenge vagy, hogy törékeny vagy, hogy buta vagy. Te vagy a nő, miért nyitod szét a lábaid olyan férfiaknak, akik nem érdemlik meg, vagy akkor amikor az eszed/szíved/lelked teljes mértékben rendben van a helyzettel?

Azt szeretnéd, hogy szeressen az ex, szeressen az új pasas, de nem szerethet senki se míg te nem szereted, becsülöd saját magad! Ajánlatos pszichológiai tanácsadás, önértékelés növelő csoportok, könyvek, sport, jóga és a többi, mert nem vagy a toppon még egy kicsit se.

2023. jún. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Te jo eg, hogy miert vagy ribizli? Ilyen dolgok, mint tartas, onbecsules, erkolcs, huseg mit mondanak neked? Ha megcsaltak akkor szerinted mar neked is lehet fuvel faval? Ezt diktalja az erkolcs? A huseg a kapcsolat vegeig tart, lett volna ra lehetoseged szakitani, megse tetted. Ne gondold, hogy kovetkezmenyek nelkul csinalhatsz barmit, epp a sajat ertekrendedet, moralodat teszed tonkre, mert viszket ott lent. Lefekszel egy olyannal, aki megcsalt, majd egy olyannal, aki nem szeret, majd visszaszaladsz es megint lefekszel egy olyannal, aki megcsalt. Ha baratnod tenne igy, te nem ringyoznad le? Vagy a ringyok egymas kozt ezt nem mondjak a masik szemebe? Ugyan mi szeretnivalo lenne egy ilyen emberben? A szeljarastol fugg, hogy eppen melyikkel fekszel ossze.
2023. jún. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!