Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismerkedtem egy pasival, nem volt kimondva, hogy kapcsolatban vagyunk, de rengeteg időt töltöttünk együtt, közös program, a szex nagyon jó, együtt alvások stb. 2 hete közölte, hogy szeretne másokkal is megismerkedni, de maradjak én is, mert velem is szexelni akar. Megmondtam neki, hogy nálam ez így nem,akkor vége. Úgy döntött hogy nem ismerkedik másokkal, azóta veszekedik néha velem, és nem tudja, mit akar. Nem értem, ha másokkal akar ismerkedni, de állítólag nem szerelmes belém és nem akar elköteleződést, akkor miért nem hagyja, hogy elmenjek, és kezd el csajozgatni? Én nem azt kértem, hogy maradjon, hanem én lépek tovább, ha neki más kell.
2023. jún. 15. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Látom nem jöttél még rá.


Ti nem úgy vagyok "kapcsolatban", mint egy pár. Kölcsönös bizalom nincs, ha van is az egy irányú. Inkább kölcsönös szexuális vonzalom van, de érzelmi/szerelmi nincs.


Férfiakban a fajfenetartási ösztön azt mondja, hogy minél több nőt termékenyít meg, annál jobb. Tehát, több nőt akar megismerni / lefeküdni. Szerinted miért megy egyeseknél a "Hány nővel voltál?" cikizős kérdés?


Amivel te kontráztál vissza, azzal lényegében zsákutcába lökted. Mert:

A) Ha megismer mást, de elveszít téged. Fennáll a kockázata, hogy az új nő nem olyan lesz mint te, vagy nem tart ki mellette úgy.

B) Ha nem ismerhet meg mást, akkor az aktív ösztöneit kell féken tartania, ami önuralmat követel meg.

C) Ha ismerkedik, és emiatt ott hagyod, benne van a pakliba, hogy sokáig nem lesz senki akivel szexuális életet éljen. Ez egy félelem érzet.


Kérdés, hogy hogyan kezeled.

2023. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"én lépek tovább, ha neki más kell"

Akkor most jött el az ideje, hogy tovább lépj.

2023. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval talonban akar tartani? De hát ha ismerkedni akar, menjen. Nem vagyunk szerelmesek, a szex jó meg elvagyunk.
2023. jún. 15. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Te vagy a biztos lyuk és addig míg nincs más biztos lyuk addig megtart, ennyi. Te tényleg ennyire buta vagy, vagy segít valaki? ^^
2023. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Ha szex jó, akkor megtarthatod csak azt a részét. Menny pasizni, ismerkedj te is.


Ha meg rád jön a dughatnék, van egy biztos kan a közelben. :) Kiegészítitek egymást.

2023. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Menjetek együtt el egy swinger party-ra. Oszt ismerkedjetek mindketten. ;)
2023. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, talonban tart. Addig jó vagy amíg nem talál jobbat, ha téged akart volna nem vetette volna fel az ismerkedés lehetőségét. Szerintem dobd ki, keress egy normális férfit.
2023. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Mit vartal egy dugopajtitol, elkotelezodest? Szerintem a szot sem ismeri. A kerdesedet sem ertem, ha neked a szex kell tole, akkor miert akarsz a szabadideje felett is rendelkezni? Vagy csak a testreszet sajatitod ki?
2023. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!