Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátomat hogy sokszor mondom neki hogy szexelnék vele?

Figyelt kérdés

Ma mondta hogy zavarja az hogy túl sokszor mondom neki random pillanatokban hogy szexelnék vele.. azt hittem ez tetszene bármelyik férfinak de ezek szerint nem.:/

Az is zavarja hogy csak úgy odanyúlok neki mondjuk filmezés közben.

Komolyan mondom nem értem.

Én amit gondolok azt egyből ki is mondom ezért nem is gondoltam volna hogy ez probléma lehet. Vissza kéne fognom magam? De fordított esetben nekem is jól esne ha ennyiszer mondaná.. nem értem :( 1 éve vagyunk együtt, én 23 ő pedig 21 éves



2023. jún. 15. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%

Mert egy kapcsolatban a nő legyen nő, és ne akarjon férfiként viselkedni, mert az illúzióromboló:D


Kinek van kedve bármihez is, ha állandóan csesztetik, és nincs meghagyva, hogy megjöjjön a vágy?:)

2023. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

1

Mert a nő attól nő, hogy nem akar szexelni, a férfi meg attól férfi, hogy úgy viselekdik, mint egy önkontroll nélküli hatéves? Wow...


Amúgy kérdező, próbáld meg tiszteletben tartani a barátod határait. A párunkat sem fogdossuk az engedélye nélkül...

2023. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Így jár aki kisfiúval kezd!

Amúgy meg keltsd fel a vágyát! Régen rossz ha noszogatni kell. Nyilván nem kíván... a csesztetéssel meg csak rontasz a helyzeten.

2023. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3.:Akkor mondd el mivel keltsem fel a vágyát ha nyilvánvalóvá teszem milyen jól esne ha szexelnénk?!

Mondani nem mondhatom, hozzaerni se erhetek hozza akkor te mit csinalnal a helyemben?

2023. jún. 15. 22:48
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, te mit szólnál hozzá, ha minden erre utaló jel nékül egyszercsak birizgálni kezdenék a puncidat?:D Kicsit... túl erős behatás, miközben az ember mondjuk tök másra figyel.

Feleségem is szokott ilyesmit cisnálni, de nagoyn nem esik jól. Én is csak egy ember vagyok, nekem is van lelkem meg normálisan felépített idegrendszerem, nem úgy működök mint valami gombnyomásra működő kolbászautomata.


Tudom, hogy hihetetlen, de férfiaknak is szükségük van a zelőjátékra, nem csak a nőknek:D

2023. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Eleg ostoba vagy Marika, de mindegy.
2023. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Ez nem normális ez a pasi
2023. jún. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Pedig nem nagy tudomány. Elmondom mit csinálj. Először is találd ki hogy mi az ami felizgatja őt. Keresési előzmények ebben segíthetnek. 😄 De egyszerűen beszélgethetsz is erről vele, bár kevesen mernek teljesen őszinték lenni.

Aztán ha szexelni akarsz akkor ne egyből faszra menj, hanem cicázz vele. Játszd el neki azt ami izgatja, simogasd a nyakát, a combját ha filmeztek. Nézz rá és nyald meg vagy harapd meg a szád. Hagyj egy kis időt hogy ráhangolódjon, és csak akkor taperold durvábban amikor ő is hangulatba került.

2023. jún. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Ja, idegallapotba.

lol

2023. jún. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

A libidótok nem azonos. Te tobbszor kivanod o meg nem. Ugy kepzeld el mint egy skalat: aki 100% az a bagzo nyul, a 0% az aszexualis.

Te kb olyan 60-70%on lehetsz, baratod meg olyan 20-40%.

Tapasztalatbol mondom, mert nokent en is ilyen hekyzetben voltam, ebbol sajnos nincs kiut mert aszexualis etvagyat nem lehet a masikra eroltetni. Az ilyen taktikak/technikak/noies praktikak nem a siker kulcsai.

A szakitas az.

2023. jún. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!