Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha zavar hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha zavar hogy az 5 évvel idősebb barátomat fiatalabbnak hiszik tőlem?

Figyelt kérdés
A barátom 29, de nagyon kisfiús arca van, szőkésebb a haja, kevés szőre van, szinte ránctalan és puha az arcbőre. Pedig magas, sportosabb, az alkata nem kisfiús, de egyszerűen fiatalnak néz ki. Általában 22-23 évesnek is nézik, de a legjobb barátnőm azt hitte 21, amikor először megmutattam neki őt tavaly. Én ehhez képest "átlagos" vagyok, nem nézek ki se fiatalabbnak, se idősebbnek szerintem. Nincs baba arcom, de szerencsére öregebbnek se tűnök a koromnál. Ha tippelni kell 23-25-nek mondanak. Mit gondoltok normális, hogy ez néha eszembe jut és zavar? Miért lehet? Más is élt már át hasonlót?
2022. nov. 27. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Női hiúság, ennyi röviden, mondható normálisnak.

De ne ezen múljon már, azok mit szólnak akiknek a nő az idősebb szerinted?

Nem érdekli őket ideális esetben, mert nem velük vannak és boldogak, úgy ahogy kineznek.

2022. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
XD
2022. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Inkább csak azzal foglalkozz hogy kifogtál valakit aki jó genetikájú és talán tervezhetitek a közös jövőt.


Simán találhatsz idősebbnek kinézőt, de szerintem neked nem az kell.

2022. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
2022. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó meghalok rajtad. 🤣🤣🤣
2022. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon vennek tunhetsz
2022. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!