Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt?

Figyelt kérdés
van egy srác honapokig jártunk, sokat bántott nagyon sokat és annyiszor akartam vele szakítani mert már tönkre tett lelkileg de mindig visszakonyorogte magát és vissza engedtem mert szerettem nagyon, lehet tudni vele vesztettem el a szüzességemet... a kapcsolat végén a barátaitól meg megkapom azt, hogy csak azért volt velem mert "van pinám" és igazából ez volt a terve mindig is hogy kihasználjon meg hogy "kiakarom próbálni milyen a sex meg egy kapcsolat". De úgy elhitette velem ez a srác hogy szeret hogy én tényleg elhittem hogy szeret aztán 1 hónapja szakítottunk és én tönkre vagyok menve, most sem tudom feldolgozni miért tette ezt velem de ő már túl van rajtam lépve. de nem értem hogy miért, 20 éves fejjel miért gondolkoznak így az emberek, tönkre vagyok menve egyre rosszabb és rosszabb a helyzet azt sem tudom hogyan leszek jobban/hogyan fogom elfelejteni azt hogy kihasznált engem durván az a személy akinek odaadtam azt ami nekem sokat jelentett.
2023. jún. 15. 23:28
 1/4 anonim válasza:
90%
Sajnálom, hogy így alakultak a dolgok, de ne magadban keresd a hibát. Te csak annyit "hibáztál", hogy hittél neki, de fiatalon, tapasztalatok nélkül még mindenki beleesik ebbe a hibába. A lényeg, hogy tanulj belőle, és legközelebb legyél óvatosabb. Idővel jobb lesz, nem fog így fájni. Tudatosítsd magadban, hogy te igenis egy értékes ember vagy, akinek vannak érzései, empátiája, nem úgy, mint ennek a hülyegyereknek. Ha valaki rosszul bánik veled, azzal nem szabad együtt maradni. Fiatal vagy még, előtted az élet!
2023. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Sajnalom, vaaloban sokan tenyleg szexre mennek ilyen fiatalon.
2023. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A lenyeg, hogy ha hamar szakitottatok, sose menj vissza, ugyse fog mukodni.
2023. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs önbecsülésed az ezzel jár.
2023. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!