Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet felállni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felállni egy lelkileg bántalmazó párkapcsolat után?

Figyelt kérdés
Nulla önbizalom,az állandó bántás és megalázás miatt.Sosem voltam elég jó,bármit tettem.és most nincs reális önértékelésem.

2023. márc. 23. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van lehetőséged pszichológusi segítséget kérni. Az lenne a legjobb megoldás.

HA nincs, akkor olvass a témában, nézz videókat. Eléggé foglalkoznak már ezzel a témával, szerencsére. Sok sikert!

2023. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Jókat ír az 11#:

Érdemes felvenni a kapcsolatot a helyi csaláláítőve is, ott szokott lenni ingyenek pszichológusi-, mentlhigiénés tanácsadás is. Érdemes sportolni is, ami mind a fizikumnak-, mind a jellemnek-szellemnek jót tesz.

2023. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Rám pont fordítva hatott egy hasonló kapcsolat. Az állandó kritizálás, lenézések, elnyomás nálam oda vezetett hogy bevettem a lesz.rom tablettát, elengedtem a megfelelési kenyszereim(minek változzak neki ha neki semmi se jó?megváltoztam akkor belekötött másba)pont ö nevelt ki szerintem arra hogy kiálljak önmagamért, a véleményemért, az ízlésemért, és 4 év után kibírtam azt jelenteni neki, ha vmi nem tetszik el, lehet menni.

Egy utolsó veszekedésnél akkora sokkot kapott tőlem, hogy bántalmazó és felnőtt férfi létére Ő sírta el magát.

2023. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nőm bántalmazott lelkileg évekig, semmire sem voltam jo, egy jó szava nem vopt hozzám, bármi , amit csináltam, nem volt jó.

2 év után tudtam csak erőt venni magamon, és azt mondtam elég volt.

Kb 1 év kellett, hogy újra normálisan tudtam élni, és akartam kapcsolatot.

Mai fejjel hamarabb kellett volna lépnem.

2023. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőben járok. Én pszichológust fogok felkeresni illetve szeretném megtalálni önmagam kívül-belül. Vannak könyvek a helyzetünkre illetve én kisebb életmódváltást szeretnék (edzés,étkezés), stílusomon is kicsit szépítgetni. Szóval magammal fogok foglalkozni 😊 nagyon elhatároztam magam úgyhogy szerintem ez segíteni fog nekem
2023. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Ne ràgòdj ezen tovàbb, inkàbb iratkozzàl be egy Fitniss klubba, és dolgozz a testeden, hogy mire bejön a jò idô jò formàba kerûljél! Sose nézz hàtra!
2023. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
6: fitness klubba az idióták járnak, sose kéne sportoló csaj. Járjon inkább techno partykba, jöjjön velem, ott egy éjszaka lemegy 8 kg.
2023. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
7-es drága miért idióta az ember, ha eljár egy sportklubba, hogy tegyen az egészsége érdekében? Én szeretek járni a Fitniss Klubbomba, sok embert ismerek ott, akik hasonló nézetet vallnak!
2023. ápr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem aki ilyen kapcsolatban volt benne, azzal eleve nincs minden rendben lelkileg, tehát már a kapcsolat előtt is sérült ember volt. Máskülönben nem ment volna bele ilyen kapcsolatba, vagy ha igen, akkor nem hagyja kiteljesedni.

Szóval a kérdés helytelen, hiszen azt sejteti burkoltan, hogy a bántalmazó kapcsolat előtt rendben volt az illető. Szerintem nem volt rendben, mélyebben van a probléma gyökere, egészen a gyerekkorig/kamaszkorig kellene visszamenni, hogy mi történt ezzel az emberrel. A bántalmazó kapcsolat egy következmény.


Javaslom, fordulj szakemberhez, és tedd rendbe a távoli múltadat, dolgozd fel a régi sebeket. Mert hiába dolgozod fel ezt a kapcsolatot, benne van a pakliban, hogy újra ilyenbe fogsz keveredni, ha nem varrod el a távoli múlt szálait.

2023. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es, mert ugyan ki nem serult?
2023. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!