Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok már úgy, hogy bár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy bár belezúgtatok valakibe (és ő is tudta volna viszonozni!), de mégis a párotok mellett maradtatok? Lelkileg-érzelmileg ezt hogy viseltétek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 21. 18:37
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
75%
Ismerek ilyet és szerintem ez hosszútávon nagyon nem kifizetődő. Miért félsz szakítani? Jobb a komfortzóna, mint kockáztatni?
2022. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
79%

Nekem eleve az fura hogy a saját parunk mellett akit szeretunk hogyan lehet másba is beleesni.

Ha meg nem szeretjuk a saját párunkat eleve minek vagyunk vele.


Ha en vki mellett beleesnék másba, én azzal a vkivel valojában nem is vagyok párkapcsolatban max fizikailag csak. De én meg ilyesmiket nem vállalok be mert azzal vagyok akit szeretek, akit meg nem, azzal meg nem vagyok egyutt.

2022. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

2 ugye te is tudod, hogy nem ilyen fekete-fehér, nem ilyen egyszerű az élet? lenne ennyi boldogtalan ember a világon, ha úgy működne, ahogy írod?!

rengeteg ember esik bele másba a párja mellett. a szerelem lényege pont az, h. nem tudod erővel irányítani... se azt, h. ne szeress bele, se azt, hogy beleszeress valakibe!

mantrázhatod magadnak, hogy ennek a fantázia és ábrándok szintjén kell maradnia, és lehet ott is sikerül tartanod, de ez nem jelenti azt, hogy ettől boldogabb leszel az asszonnyal otthon.

2022. aug. 21. 18:58
 4/48 anonim ***** válasza:
76%

Nincsenek veletlenek.

Szerelemhez eleve nyitottnak kell lenni, kontaktban kell lenni a másikkal, megengedni a beáramlo kemiát, kozelebb allni hozzá, nem elutasitani, megadni magunkat a nyomulásának, venni meg viszonozni a jeleket, vagy ne mondd hogy egy faliképbe lettel szerelmes teljes odavissza interakcio nélkul. Ez az egyik.


A masik a dontes. Vagy tartod magad az asszonyhoz(a korabbi döntesedhez mellette), mert tartani akarod magad, vagy nem. Felelos donteshozo ember vagy.


Engem már igy lerázozt egy cegvezeto ahogy nem szegyellte. Es csak a vygon koti pedig ossza az asszonnyal (meg gyerekek), es ffi a javábol, de ő az a ffi aki ugy elhajt bàrkit a p.csába mint tenyleg egy Férfi.

2022. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
87%
*úgy lerázott
2022. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
24%
*es csak a vagyon köti őt össze az asszonnyal de az tobbet ér neki mint házasságot kockáztatni
2022. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Én mindig úgy voltam kapcsolatban, hogy még eszembe sem jutott más, mint potenciális partner.

Viszont rengetegen vannak rossz, vagy éppen döcögő kapcsolatban, akik beengednek harmadik, negyedik személyt, attól függ a feldolgozás, hogy ami van mennyire rossz, vagy mit lehet ott veszteni, a másik mennyire érint meg, lehet akár csak egy kis ego tuning is. Minden esetre én átgondolnám a helyedben, ha valakivel eddig eljutsz ott baj van, és ha nem is miatta, magad miatt érdemes a lehetőségeket végigzongorázni. Igen van 100 másik tényező, beletett idő, energia, lakhatás, gyerekek, hogy vele boldog lehetsz/leszel -e.

Ha együtt maradsz a jelenlegivel akkor is meg fog viselni, mert ez veszteség, egy boldogabb jövő ígérete volt, és mivel sosem teljesült be nem tudhatod, hogy miről maradtál le, azt hogy megérte -e meg sohasem lesz biztos.

2022. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
90%

Ahol párkapcsolatba 3.fél kerul ott már a párkapcsolat is egy f.s lesz(mert milyen kapcsolat már az amiben többen vannak), meg a 3.al a kapcsolat is csak f.s.(titkolt hazug sz.rság az egész)


A legtisztabb szakitani mással kezdeni. de ez is tré, hogy amugy vki MELLETT kezdeni mással. Már eleve rosszul indul. Es nem tisztalappal.


Nehez tisztára mosni a dolgokat.

Dehát sokan nem engedik el az egyik ágat, míg másik nincs. Ez a párunk teljes semmibe vevése kihasználása. Meg a másik ember felé sem mutatunk fel egy nagy jellemet, de kit erdekel ez is.


(Fuj de utálom az emberiséget)

2022. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi a kérdés? Ha úgy vagy együtt valakivel, hogy közben másba vagy szerelmes, akkor te is tudod, hogy ez a másikkal szemben nem fair.
2022. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

9

igen, de közben zajlik egy s más a világban, nehéz az élet, és nem biztos, hogy akkor vagy fair, ha ilyenkor kidobod az asszonyt.

azt megteheted, hogy a másikkal nem állsz szóba.

csak igen, abba vhol az ember tönkremegy, mindenkinek jót tesz, csak magának nem.

2022. aug. 21. 19:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!