Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Máris szakítsak vele? (Kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máris szakítsak vele? (Kapcsolat kezdete)

Figyelt kérdés

1,5 hónapja vagyok együtt egy férfival. Én teljesen el vagyok, tehát elégedett vagyok vele, marmint latom, hogy vannak hibai boven is, de nekem tudjatok ő eleg, en orulok neki, mar-mar szerelemmel is szeretem.


Viszont o allandoan lemantal valamin. Nem eloszor hozza fel, hogy o mennyit tesz a kapcsolatba?! Szerinte elbillen a merleg fele es ez nem lesz igy jol. o sokkal tobbet tesz bele. Az okok kb ilyen semmisegek… mondtam neki is, hogy en ezerrel kifejezem mennyire akarom ot, bujok/olelem/csokolom/simogatom/szavakkal kifejezem/beszelgetesekkel/idommel. De mar Elkezdett ezaz egesz frusztalni, hogy ennyire az elejen mar problemazik es mericskel, hogy mit es mennyit tesz a kapcsolatba. Allandoan van valami amibe bele tud kotni, ez most tunt csak fel…azt mondja azert ilyen, mert bizonytalan onmagaban es nem akar csalodni… wtf


2023. jún. 17. 22:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ido, lapatra vele. Keress jobbat!
2023. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez csak rosszabb lesz
2023. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másképpen érzékeli azt, hogy szeretik-e vagy nem. A bújás, csók, érintések a számodra kifejező elemek, de lehet, hogy neki más jelenti a biztonságot. Kérdezd meg, hogy mitől érezné és hinné el, hogy te szereted őt.
2023. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igazabol most atgondolva ez nagyon nem oke igy. Konkretan en allandoan vidaman, boldogan fogadom ot, elarasztom es erztetem vele, hogy milyen jol vagyok. Erre o felhozza nem eloszor, hogy sokkal tobbet tesz a kapcsolatba? Mennyire nem erzi, hogy en akarnam ot. Azzal tesz tobbet, hogy pl tobbet jar at hozzam?! Egy ferfi altaban orul annak, ha a szeretett no boldog az oldalan es az tolti fel, ha a no sugarozza mennyire odáig van erte, mennyire boldog vele. Ezt a ferfit meg ez hidegen hagyja vagy leglabbis nem eleg neki.
2023. jún. 17. 23:19
 5/16 A kérdező kommentje:
3, kerdeztem. Valasz mindig valtozik. Eleinte mondta, hogy nagyon jol szeretem pont ahogy neki kell. Most meg mar nem is tudja, hogy akarom-e ot…
2023. jún. 17. 23:21
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagytok egymáshoz valók. Kár folytatni.
2023. jún. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

4

Ez az a fajta, aki mindig mindenbe bele fog kötni, akinek te mindig is csak egy hülye leszel, akit semmi nem erdekel, vagy legalabbis nem ő. Ő pedig a szegeny megtört, megnem értett férfi.

Raadasul ha te boldog vagy, az őt fusztrálja!


Menekülj!!

2023. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el. Jobbar érdemelsz, tiszteld egy kicsit magadat.
2023. jún. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7, basszus nagyon jol leirtad azt ahogyan sajat magat jellemzi .. szegeny megtort ferfi, aki nagyon erzelmes, aki mindent belead a kapcsolatba es fel, hogy mi van, ha viszonzatlan. Ah ez itt mar nem normlis eddig jol voltam most meg hajnali 1 es ezen kattogok, hogy mi baja…

Ok Nincs vele baj, de ha ennyire nem erzi, hogy szeretem, akarom ennyire nehezere esik tenni ertem barmit is anelkul hogy ne verne le rajtam, hogy o bezzeg mit tett ertem akkor semmi ertlme az egesznek.

2023. jún. 18. 00:46
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

[link]


O narc. Narcisztikus. Tipikus. Nezd ezt a csatornat. Ingyen van es fel fogod ismerni a szitukat es kirugod vegre.

Nem hagyod magad megnxomoritani lelkileg….

2023. jún. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!