Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Futó, sportoló nőként zavart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Futó, sportoló nőként zavart már hogy párotok rögeszmés és nem versengő alkat?

Figyelt kérdés

Új párom van, közös sport hozott össze minket (terepfutás) többek között, de ő kicsit "rögeszmés" és az a furcsa rögeszméje van, hogy szerinte a versenyzés az nagyon veszélyes az egészségre, és ezért szigorűan maximum 1 órát fut alkalmanként, vagy van edzőteremben is pedig fizikailag nagyon toppon van.


Én készülök versenyekre is, félmaratoni, maratoni távok, és igyekszem ultra távokba is beleszokni de ő soha semmilyenre nem megy.


Ez nekem kicsit csalódás volt így, mert mikor megismerkedtünk akkor azt gondoltam majd milyen jó lesz akár együtt készülni, versenyre menni, várni egymást célban. Azóta is kicsit irigykedve nézem többi sportoló párt hogy ők átélheik ezt.


Persze azért tudunk együtt edzeni, de mondom maximum 1 órát mert ő annál többet nem fut vagy végez bármilyen erőteljesebb edzést. Szerintem túlzottan óvatos és sok örömtől fosztja meg magát, meg a versenyzés is hidegen hagyja.


Nektek volt már ilyen kisebb fajta csalódás ilyen dolog miatt?



2023. jún. 18. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
5%
A férfi izom amúgysem olyan strapabíró mint a női. Ebből a szempontból igaza van.
2023. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Én vele értek egyet. A versenysport, a versengés teljesen felesleges erőfeszítés, értelmetlen “kinek nagyobb a farka” fitogtatás. Semmit sem bizonyít. Ellenben ha eltúlozzák, káros lehet az egészségre. Van aki szerekhez is képes nyúlni, csak azért, hogy jobb legyen 1-2 másodperccel az eredménye…

A sportot megértem addig a pontig, amíg az egészséges testmozgásról szól. A többi értelmetlen.

2023. jún. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal semmi baj, hogy ő nem a versengés miatt sportol.

Ha neked ez a fontos, akkor keress olyan párt magadnak, ne őt degradáld le, meg ne ő legyen csalódás, mert másképpen gondolkodik erről.

2023. jún. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!