Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakibe már nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe már nem vagyok szerelmes az elég indok arra hogy szakítsak?

Figyelt kérdés
2023. jún. 19. 12:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet elég indok a szakításra.
2023. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Természetesen.
2023. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2023. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Valamiért csak elmúlt. Kiábrándultál belőle valamiért. Akkor ideje szakítani. Vagy ha csak meguntad, kihűlt, akkor szerintem érdemes újra visszahozni a lángot, majd megtartani. Ehhez munka kell. Vagy lehet, hogy te a rózsaszín szerelemre vágysz, ami nem tarthat örökké, de közben nagyon szereted őt és vele akarnád leélni az életed. Hát tudd meg, hogy nem lesz mindig az a szívdobogós repülős érzés.
2023. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem szeretem már őt.az elején hatalmas szerelmet éreztem de már nem hirtelen elmúlt pedig semmi rossz dolog nem történt ami kiválthatta.tudom hogy a rózsaszín köd elmúlik előbb utóbb de egyszerűen már nem akarok vele lenni.
2023. jún. 19. 13:31
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz vele lenni akkor szakíts, mindegy mi az okod rá, ha azt érzed már jó hosszú ideje, hogy inkább csak egy teher, akkor viszlát.
2023. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Onnantól lesz igazán fontos, hogy kit is választottál párodnak, amikor a szerelem átmegy megszokásba. Előtte szinte bármilyen össze nem illő emberek elvannak hónapokig.
2023. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem megy át megszokásba. Ha elmúlik, az azt jelenti, hogy soha nem is volt ott más, mint rózsaszín köd. Na ez átmegy unalomba egy idő után, ezért sem lehet erre alapozni. A szerelem viszont nem múlik el.
2023. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9es hát nállam pedig elmúlt a szerelem
2023. jún. 19. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!