Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem letettem szerelmes három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem letettem szerelmes három hét után, szakítsak?

Figyelt kérdés

Három hete vagyunk együtt de nem szeretem. csak elvagyok vele, ő viszont nagyon imád engem, csak úgy sugárzik belőle a szerelem. Szakítsak vele, vagy várjak még hátha megszeretem?

20F


2015. dec. 1. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Várj! Több idő kell mire megszeretsz valakit.
2015. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem miért kell olyannal összejönni akibe nem szerelmes az ember... Elvégre a járásnak ez lenne az értelme, nem? Persze lehet anélkül is, de akkor azt nevezzük valami másnak, barátság extrákkal, szexpartner vagy valami ilyesmi. Én biztos nem maradnék együtt.
2015. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
A szerelem nem egy mágikus ondófátyol, ami vagy berepül az ablakon, vagy nem. Vizsgáld meg jobban, hogy mi nem tetszik, mi hiányzik, min kéne változtatni, és akkor tudsz majd ítélni.
2015. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegesít, nem kívánod,akkor szakíts igen.
2015. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semleges közegben (iskola, munkahely, baráti társaság... stb.) valóban idő kell, míg két ember odáig jut, hogy jön a szerelem, de addig párkapcsolat sincs köztük. Célzott társkeresésnél más a helyzet, ott gyorsabban megy a szűrés, és nem szabadna hitegetni a másikat, ha bennünk még a szikrája sincs meg, hogy lehet több, hanem csak elvagyunk, ez időrablás. Akinek több idő kell, annak a célzott társkeresés egyébként nem biztos, hogy jó, én is otthonosabban mozgok semleges közegben.
2015. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem.

Igazából azt huttem h szeretem. De rájöttem h csak nagyon akarom h szeressem.

2015. dec. 1. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szakíts, mert nem leszel soha szerelmes. Én fél évig jártam olyan fiúval, akibe nem voltam szerelmes már az első perctől, de nem változott a helyzet. Barátként tustam csak rá nézni, és miután ezt elmondtam neki, nem akart barátságot fenntartani, amit persze megértettem. A hiányát éreztem, de nem voltam szerelmes. Ez több kisebb alkalommal is eljátszottam már, mjre találtam egy olyan fiút, akihez már szinte az első perctől vonzódom. 3 éve vagyunk azóta együtt. Hidd el majd te is találsz egy olyan lányt, akihez vonzódni fogsz, csak ne add fel. ;)
2015. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Engem azbzavar h már így is legyeskednek körmlötte a pasik. Konkrétan tudok olyanról aki amint dobtam a lányt már rögtön rá fog nyomulni...

S tudom h a barátnőm "meggyászolna". De könnym rajta uralkodni

2015. dec. 1. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!