Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak, ha szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, 3 éve a barátommal.

Nagyon szerelmes vagyok, viszont olyan problémák jöttek, amiket nem tudunk megoldani(elsősorban ő nem hajlandó rá). Ezerszer leültem vele, akkor csak kiabál, és nem lehet vele megbeszélni, ugyanakkor azt mondja imád engem. Rengeteget szenvedtem emiatt, mert szerelmesek vagyunk, de ő nem hajlandó változtatni.

Így ki kell mondanom, hogy vége.

(Ezek a problémák többek között, hogy állandóan facebookozik amíg vele vagyok, hiába kérem meg, hogy hagyja abba, visszavág, hogy én is azt csinálom. Ilyen probléma még, hogy ha nem ugyanaz a véleményünk, lekezelően beszél velem, illetve más lányokhoz túlzott kedvességgel áll hozzá, és szerinte ez normális).

Napok óta örlődöm magamba, mert szeretem, de ez így nem jó. Aki szerelmesen szakított: hogy lépte meg?

Komolyan, ez rosszabb, mintha megcsalna vagy ő dobna. Félek, hogy szól 3 szép szót és elalélok megint.


2018. jan. 29. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Döntésképtelen vagy. Tehát döntést kell hoznod, amit csak te tudsz megtenni. Ha nem akarod, közöld vele, hogy vége és keményen tarts ki emellett. Ha még szereted, próbálj energiát vinni a kapcsolat fellendülése érdekében, de dönts
2018. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Aki szerelmesen szakított: hogy lépte meg?" => 3.nekifutásra sikerült, mert előtte ha nem magától jött vissza, akkor én hívtam. Majdnem 1 évig szenvedtem, nagyon rossz volt, nem tagadom... Még most is szar visszagondolni. A legrosszabb az volt, mikor 1x még megkeresett és hívott, hogy aludjak nála. Na azt megállni összeszorított foggal, és nemet mondani... Nem volt könnyű, senkit nem szerettem úgy, és soha nem is fogok. Eltelt 3 év, van kapcsolatom, vele nem beszéltem azóta, nem is láttam, azt se tudom, mi van vele.

(Nálunk más problémák voltak ugyan, de nem részletezem. Nem csalt meg ő sem.)

"Komolyan, ez rosszabb, mintha megcsalna vagy ő dobna." => Valóban, a legrosszabb nekem is az volt, együtt élni a tudattal, hogy rajtam múlt, én dobtam el a kapcsolatot. Tudom, hogy okkal, de akkor is...

2018. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nők miért nem járnak pszichológushoz?Nem ártana.

2 választásod van,megszoksz,vagy megszöksz.

De ha megszoksz akkor nincs rinya! Akkor tűrjed szépen a lekezelő stílusát meg az ordibálását.

2018. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én így szakítottam.

Csajszi, meg kell lépned! Lehet hogy elalélsz tőle, ha kedves veled, de az nem elég. Ne gyötrődj.

Amikor én szakítottam szerelmesen tavaly novemberben, kb. ugyan ez volt a helyzet. Igaz voltak nyomósabb dolgok, de elnéztem őket.. mert szerelmes voltam! Több mint négy hétig alig aludtam, álomba sírtam magam minden este. Én szakítottam, de vártam rá, hogy keres és "Ő", magától megpróbálja, hátha jelentek a számára valamit. Mert "ÉN" szerettem, teljes szívemből és szeretem most is, de már nem reménykedem és soha többet, ha elém állna sem akarnám vele megpróbálni újra.

Mert tudom, hogy nem működne. Mert makacs, mert nem igazán kommunikálja le a dolgokat helyesen, elfolyt dolgokat. Pasihisztizik vagy üvölt, problémamegoldás helyett. Kettőn áll a vásár. Én lehetek ott érzelmileg meg támogatásban, meg megértésben 100%-on, ha ő csak 25-öt max 45-öt tesz bele a kapcsolatba.


Nem voltunk egymásnak valók. Nem ismerlek titeket, de ha ilyen (kívülről apróságnak tűnő) dolgokon csúsztok el - és valószínűleg máson is, akkor ti sem működtök jól együtt. Lépni kell és menni kell.

Főleg fiatalon nem érdemes szerintem benne maradni az ilyen kapcsolatban.


Én még nem vagyok túl rajta. A szaíktást négy hónap kínszenvedés előzte meg, még most is néha hiányzik, gondolok rá, de na.

Egy rakás szar volt az egész!

20N

2018. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző, 5. vagy 6. nekifutásra sikerült.
2018. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Próbáld egy kicsit lazábban venni ezt a kapcsolatot. Ha nem tudod kirobbantani a facebookból, egyszerűen menj nélküle programra. Szólj neki: "Drágám, én elmegyek moziba/múzeumba/parkba/cukrászdába/uszodába. Neked van kedved jönni?" Ha megy veled szuper, ha nem, Te akkor is jól érzed magad. Ha lekezelően beszél veled, egyszerűen lépj ki a helyzetből. Ne hergeld bele magad, hagyd rá a hülyeséget. A többi lánnyal meg ne foglalkozz. Legyél kedves a barátoddal. Ha továbbra is így viselkedik veled, úgyis ki fogsz belőle ábrándulni. Úgy már könnyebb szakítani. De az is lehet, hogy ha kevesebbet pörölsz a barátoddal, ő is kedvesebb lesz.
2018. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amint megvan a döntés, már csak egy nagy adag önuralom kell és idő.

Már megoldhatatlan problémáink voltak ugyan, de megléptem. Nem, nem könnyű, igen, fáj, de hosszútávon ez volt az egyetlen okos döntés. Sok éve már, azóta se bánom.

2018. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szerelmesen szakítottam. Sajnos nem voltunk azonos életszakaszban, mindketten másra vágytunk, amit helyesen felismertem és fél év vívódás után, racionális érvekkel alátámasztva szakítottunk. Ekkor érzelmileg teljesen a padlóra kerültem, de tudtam, hogy hosszútávon ez az egyetlen járható út. Ez pont egy éve történt, azóta saját erőből felálltam a padlóról és már most új kapcsolatom van, ahol hasonló KÖZÖS céljaink vannak. N27
2018. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezőt kérdezném, hogy mire jutottál a döntést illetően? Esetleg megprobalod a kettőtök kapcsolatat megoldani?
2018. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!