Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok olyannal, akiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok olyannal, akiben nem tudtok megbízni, de soha nincs semmire bizonyíték?

Figyelt kérdés

a bizalom hiányának oka, hogy fent volt társkeresőn, megtudtam.veszekedés, kibékülés.Azóta eltelt 1 év, bizalmam nulla. mindig aggódok, gyanakszom, stb.

ő hiteget, hogy minden szép. amikor társkerin volt, akkor is minden szép volt....

szóval most rendes srác, leszámítva ezt-azt.

ha szakítok lehet furdalna, hogy "jó" srácot dobtam ki.

de ez sem élet.

melyiket válasszam?


2010. okt. 12. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Bár 1 év után kicsit furcsa ilyen döntést meghozni... ezt akkor kellett volna.
2010. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lépnék a saját nyugalmam érdekében és olyat keresnék, aki epedezik értem.
2010. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
kölcsönös bizalom nélkül nem működhet jól egy kapcsolat. szerintem lépj tovább. meglátod van olyan srác aki nem társkeresőzik melletted :)
2010. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a biztatást

amúgy magamat vádolom hogy társkerizett, lehet én nem voltam jó neki

nem tudom, de bánt, és hiába 1 év, nem tudok túl lépni, mert ha akkor legalább láttam volna, hogy rossz a kapcsolat, és azért tette, de nem így volt. (akkor mutattam be a szüleimnek, meg hasonlók történtek velünk)

2010. okt. 12. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha veled volt gond, akkor közölhette volna veled! Ne pazarold rá az idődet. Tudom, hogy fáj..
2010. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!