Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon érdekes a viselkedése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon érdekes a viselkedése, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A párommal már 2 hónapja csinálunk egy tanfolyamot és ő mellette dolgozik is délelőtt. És nagyon furán viselkedik velem azóta. Amikor hétvége van általában minden szuper egész napokat együtt töltjük napozunk segítek neki. Kertészkedunk és stb. Amikor meg elkezdodik a hét tök sokszor mufurc meg közömbös velem. Mindig mondja hogy a f@sza kivan már ezzel a sulival, meg hogy mikor érünk már haza amikor a vonaton vagyunk. Ma lesz a búcsúztatója mert elmegy majd a meló helyéról és kíváncsi vagyok, hogy ez után mi lesz hogy lesz. Ezek miatt mostanában apró dolgokon ki akad. Tök sokszor úgy viselkedik mint valami ideg beteg. Ordibal, csapkod, rugdos. És tényleg nem tudom mi lehet vele:/

2023. jún. 20. 09:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Rossz a szex.
2023. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Azt nem hiszem xd

De azért köszönöm a választ🤷🏼‍♀️

2023. jún. 20. 09:51
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret tanulni. Ez az oka
2023. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3 alig tanul valamit mert olyan könnyű hogy elég neki ha odafigyel órán. Meg jó esze van és gyorsan tanul, meg jegyez meg dolgokat. Nem tudom, hogy ez lehet e :/
2023. jún. 20. 10:04
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Stresszel a munkája miatt. Milyen lesz az új helyen stb.
2023. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
Több szex kell neki,stresszes.
2023. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Az a baja, hogy sulizik mellette (foallasban?)dolgozik, faradt, tuk van terhelve.
2023. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Most azért belém veszett mert kicsit oda égettem a kajáját. Egész nap nem írt. Sőt tegnap se..
2023. jún. 20. 11:47
 9/20 anonim ***** válasza:

Oke. Amikor en vagyok tulterhelve akkor en sem irogatok nagyon a barataimnak sem. Most a vizsgam elott pl megkertem a paromat, hogy ne is jojjon haza, mert szo szerint tegnap reggeltol egeszen ma reggelig tanultam, o meg ne legyen ma miattam faradt. Tegnap alig beszeltunk par sort. Ilyen lefaradt, ingerult helyzetben en is gyakran ramordulok a paromra, ha elbâszarint valami kajat. Azt tudod tenni, hogy megkered, hogy ne kiabaljon veled es max varod, hogy vege legyen a sulinak/megszokja az mjunkahelyet/ne legyen a kertben annyi dolog. Maskor meg ne vallalja tul magat.


De nem ertem amugy, hogyha hetvegem együtt voltatok meg ma is, ha most a leegetett kaja miatt duhos, akkor mikor irogasson?

2023. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9 nem voltunk együtt tegnap nem írt egész nap meg ma se írt semmit. Nem lakunk együtt. Csak a hétvégét együtt töltöttük.
2023. jún. 20. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!