Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom érdekes (? )

Figyelt kérdés

Hali.

A párommal lassan 7 hónapja vagyunk együtt és egyszerűen fura.

Együtt töltöttünk majdnem egy hetet és egész végig a szobájába dekkoltunk. Kértem őt hogy menjünk el valahova de folyamatosan azt a választ kaptam hogy "nincs pénzem", de ha a haverjai hívják kocsmába rögtön van neki pénze valahonnan.

Meg bármint megkérdezek tőle ami mondjuk más emberekkel kapcsolatos rögtön azt vágja a fejemhez hogy "hisztis féltékeny kislány vagy".. Egyszerűen nem kérdezhetek semmit tőle mert ezzel jön... Nem akar kirakni velem képet sehova meg semmi..

Egyszer történt egy olyan eset hogy akkor is kértem hogy rakjunk ki képet erre leszidott hogy az exe miatt nem akar mert biztos rosszul esne neki ha ilyet látna tőle és nem akarja megbántani... De az nem számít hogy ezzel engem is megbánt?!

Egyébként az normális hogy őrizgeti a fotóalbumot amibe van vagy 200 kép az exével? Meg az exe holmijait?

Én 18 a párom 20



2017. júl. 21. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Azt normálisnak tartod magad hogy még vele vagy???

Miértelme ennek???

2017. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Pfff.

Te vagy a szamár, az ex a ló. Lapátra vele!

2017. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora pöts ez a farok.
2017. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szerintem az exe még mindig fontosabb mint te..
2017. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ts is elég hülye vagy, hogy ebbe belementél. Edd meg amit kifőztél magadnak.
2017. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.., de ez nem kapcsolat. Nem szeret téged.
2017. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Debil vagy ha nem szakitasz vele meg ma este.
2017. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez most nem mentség de annyiszor mondja hogy nagyon szeret,velem akar lenni. De nem értem őt.. Ha szeret akkor miért ilyen(?)
2017. júl. 21. 21:09
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A politikusok hányszor mondják, hogy jobb lesz ezentúl? 😂 Mondani bármit lehet.
2017. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azt olvastam terhes! :D Régi szép gyakoris idők, mikor a "szerelem, szex" kategóriában minden második kérdés, az volt: Terhes vagyok-e? :D
2017. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!