Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem érdekes ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal. Az előző barátom 3 év után megcsalt, tehát tudni kell, hogy sok idő kellett mire újra picit is bízni tudtam valakiben.


De pl a múltkor hozott haza a párom, és a kocsiban csörgött a telefonja. Nem vette fel..mondtam hogy nyugodtan felveheti, de annyit mondott hogy majd visszahívja, most velem van nem érdekli más.

Tegnap reggel pedig mondta, hogy dolgozni kell mennie. Még ejtőztünk kicsit az ágyban amikor csörgött a telefonja. Kinyomta. Mondta, hogy az apja munkaügyben. Aha.. csak ő kiment telefonálni, még az ajtót is becsukta. Mikor visszajött annyit mondott, hogy ide meg oda kell mennie ma melózni...


Lehet én reagálom túl. Viszont érzem hogy szeret, kimutatja, mindent meg tesz értem.


Csak túlspilázom?

22 L


2014. dec. 27. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Majd ha megtanultál normálisan fogalmazni, válaszolni is fogunk tudni.
2014. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Esetleg rákérdezhetsz, hogy mi ilyen titkos?
2014. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, túlreagálod.
2014. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mit akarsz első, ez sokkal jobb fogalmazás, mint az itteni átlag.


Kérdező: Ez még önmagában semmit nem jelent, ettől még lehet a leghűségesebb férfi, de a legnagyobb szemét is.

2014. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nektek egyértelmű, de én az alábbi mondatot nem tudom belerakni a szövegbe:


Mondta, hogy az apja munkaügyben. Aha.. csak ő kiment telefonálni, még az ajtót is becsukta.

2014. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#5

Annyira nem vészes a gyakoris átlaghoz képest. :)

Legalább is le lehet venni, hogy mit is akar ezzel mondani.

2014. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
az eljegyzési gyűrűdet tervezgeti és azért nemlenne jó ha felvenné elötted...
2014. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az apjával dolgozik. Ő mmondja meg, hogy mit merre hogyan. :) Szinte a főnöke.
2014. dec. 27. 12:54
 9/16 anonim ***** válasza:
5: Hívta az apja telefonon, kinyomta a srác. Feltételezte, hogy az apja kereste munkaügyben (gondolom neki/vele dolgozik), ezt elmondta a kérdezőnek. Ezután visszahívta az apját, de a beszélgetés ideje alatt a szobán kívül tartózkodott, az ajtót is becsukta.
2014. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
# 9 pontosan.
2014. dec. 27. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!