Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől fog jól működni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fog jól működni egy olyan párkapcsolat ahol a férfinek van egy gyereke, és együtt élnek a nővel? Ha gyerekes férfival kezdünk mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 20. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Vannak jobbak, gyerekessel soha.
2023. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Működhet jól, vannak rá példák, de kivételt képeznek, a legtöbb esetben nem maradnak együtt.


Jó lenne hogyha az elején rákérdezel, hogy mit szeretne a jövőben veled kapcsolatban és általában is. Hogyha azt mondja, hogy szeretne még gyereket, házasságot oké, viszont ha 3,4 év után se van eljegyzés, akkor nyugodtan leléphetsz. Persze az ex is gondot okozhat, hogyha avatkozik a ti kapcsolatotokba, vagy csak azért, mert te féltékeny lennél rá, hiszen őket a gyerek összeköti örökre és a párodnak a gyerek miatt tartani illik a visszonyt vele.

2023. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Szeresd a gyerekét. Anélkül nem nagyon fog menni szerintem.
2023. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Arra hogy a gyereke egy férfinek is előrébb van mint a nője. Ez teljesen rendben van.

De ha téged ez előre ennyire zavar, akkor ne kezdj gyerekessel.


Amugy nem tudom #3at miert pontoztak le, de igenis nagyon fontos hogy jól kijöjj a gyerekkel. Vagy legalábbis próbálkozz...

2023. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha agyilag érett értelmes nővel van aki nem kezd egy gyerekre féltekenykedni meg sarokba vonulva puffogni ha a gyerek ólnem önleng neki hogy szereti.

Ehhez kell egy szint agyban

2023. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jav: Pl nem ömleng
2023. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy fuss messzire a gyerekes pasitól. De kinek a pap, kinek a papné.
2023. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Én is csak azt tudom mondani, amit az #1-es és a #7-es. A gyerek meg az anyja örök konfliktusforrás lesz. Ha fiatal vagy, találhatsz utánfutó nélkülit.

N

2023. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A feleség nem minden esetben konfliktusforrás, de a gyereket érezheted sulyos gátnak.

Emiatt valoban jobb ha a gyerektelen inkabb gyerektelent valaszt, a gyerekes meg gyerekest, mert sokkal jobban megértik egymast.

Ettől függetlenül nem egy olyan kapcsolat van, ahol akár a férfi, akár a nő sajátjaként szereti a másik gyerekét, ugyis hogy neki nincs, vagy amikor összejöttek még nem volt.

Ez leginkabb rajtad múlik hogy hogyan tudod kezelni, tolerálni a helyzetet.


Én valoszinű regebnen nem jöttem volna össze gyerekes pasival, most mégis mozaikos vagyok. Sokszor nem egyszerű, mert hiaba fogadom el, sőt próbalok közelebb kerülni párom gyerekeihez, azok altalaban elég távolságtartóak.

2023. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gyerek már felnőtt, külföldön él, családja van. A volt feleség így is része az életünknek, ami igencsak zavaró. Ha a gyerek még kicsi, akkor ezt hatványozottan rosszabb, láthatás, hozni-vinni, előre eltervezett programok, utazás, mozi, színház stb. felborulása. Hadd ne soroljam. Szóval NE!
2023. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!