Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat veszekedunk azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat veszekedunk azon hogy nem törődik magával. Mit kellene tenni ?

Figyelt kérdés

Szívbeteg és én csak vigyázni akarok rá. De reggel kávé napközben 3/4 energia ital+ 1 doboz cigi aztán egész este rosszul van hogy fáj a szíve a gyógyszert se nagyon szedi. Az anyós is úgy engedte meg hogy hozzám költözzön hogy figyelek rá. De ha szólok neki hogy sok lessz rám se figyel amikor még szarul van és le vászon meg én vagyok a rossz mert bele merek szólni.

Én 25/F

Ő 18/N


2023. jún. 21. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Közölheted vele, hogy ha ennyire nem érdekli az egészsége, akkor te meg otthagyod. Nem fogsz érzelmileg és életvitelben ennyire kapcsolódni egy olyan személyhez, aki nem tesz meg legalább ennyit azért hogy hosszú közös életetek legyen.
2023. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne veszekedj vele mert az extrém káros a szívére, inkább vidd el egy életmód tanácsadóhoz.
2023. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 igazad van a veszekedés se segít. Meg probálom elvinni köszönöm a tanácsot
2023. jún. 21. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!