Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire érdemes coach segítsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes coach segítségét kérni?

Figyelt kérdés

A saját életem gondjai és így egy kicsit a kapcsolati gondok kapcsán is.


Teljesen úgy érzem hogy nem vagyok a helyemen és nem vagyok összhangban magammal.


2023. jún. 21. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom mennyire, mert nem ismerlek, de valamennyire biztosan.
2023. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Akkor már inkább pszichológusét. Ismerek coachokat, nem a legempatikusabb emberek, eléggé mesterkéltek. Persze lehet, hogy vannak köztük jók is, de nekem 3 coach ismerősömből 3 ilyen.
2023. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer munka kapcsán kaptam coach segítséget.

Először fura volt, elég általános dolgokat mondott meg kérdezett, nem tudtam hova tenni, hogy mi szükség van erre... de aztán végül 5-6 ülés után elkezdtem érezni a hatását, hogy összeáll a kép, kialakult a dolog. Végül tök jó volt, hogy segített.

Szóval ha úgy érzed kell valaki aki segít kicsit összerendezni az életedet, szerintem jó ötlet felkeresni egy coachot.

2023. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok

Ja, az amúgy igaz, hogy pszichológus is szóba jöhet erre a célra. Attól függ végülis mi a probléma, mennyire vannak pl félelmek, szorongások hatással az életedre, vagy csak simán szétesett minden stb... Persze a szétesés érzése akár depresszió tünete is lehet, ami megint inkább pszichológusért kiált.

Szóval lehet pl az a terv, hogy coach-al indítasz és ha fény derül arra, hogy van egy érzelmi blokkered, akkor átváltasz pszichológusra. Az érzelmi blokkolót coach nem fogja tudni megoldani, pszichológus viszont igen.

2023. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább pszichológust javasolnék. Az ország teli van coach-okkal, mindenki coach, rengeteg köztük a lehúzós. Ezeknek inkább üzleti szemléletük van.

Egy pszichológus pedig nem egy 6 hónapnyi tanulmány után lett pszichológus, hanem van gyakszija, az érzelmek-gondolatok terén jobban ott van.

2023. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!