Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen tahók a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen tahók a pasik?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt.

Már ezido alatt is nem 1x és nem 20x vettem észre hogy stíröli a nőket mellettem is, persze amint észreveszi hogy látom abbahagyja, majd ha szóvá teszem akár ott helyben akár itthon én vagyok a bolond, csak bemeselem magamnak, nem vagyok normális. Ő csak engem szeret sose néz más nőket.

Na a mai story, ha nem látom el sem hiszem.....

Jött haza a párom a jardvala merőlegesen jött rá a járdára biciklivel én a járdán és pont eltakart a szembe irányból érkező rövid miniszoknyas csaj aki először ugye előtte ment el majd mire odaert a járdára párom már elhaladt előtte (felém közelített a csaj, pont takart) és a párom csak nézte és bamulta annyiraaaa hogy engem észre se vette csak miután Kileptem a csaj takarasabol és odaintettem neki. Full a csajt nézte úgy hogy 1 méter pluszba voltam a lépegető csajtől. Mondom neki full idegesen mert nem akartam elhinni ami történt mondom basszus erre nézel (felém) és nem látsz meg??? Mondom akkor mit néztél annyira erre? (játszottam a hülyét) válasz :" csak elvoltam banbulva" mi van??? Full hülyének néz!!!!

Fél nem fogom úgy stírölte a csajt hogy a saját párját észre sem vette. És akkor mi lett volna ha ott se vagyok? Leszolitja?? Vagy mi? Miket csinálhat nélkülem? Kereskedelmbe dolgozik


2023. jún. 21. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

1. A te párod nem "a pasik", hanem a te párod. Akit mellesleg te választottál.

2. Ha afölött is kontrollt akarsz, hogy hova nézzen, mit gondoljon, akkor miért nem magaddal vagy párkapcsolatban, miért egy másik emberrel?

2023. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Hűséget fogadott, nem vakságot.

Amúgy meg, ha takarásban voltál, még jó hogy nem látott.

2023. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Megbújtál a kövér miniszoknyás lány árnyékában?
2023. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Én is elbambulok néha, volt hogy apám mellett mentem volna el ha nem szólít meg, szóval lehet hogy valóban elbamult. Nem ismerem a párod, te tudod milyen.


Viszont ezt a nézést se értem, hogy miért ekkora probléma. Miért baj ha más nőket is megnéz valaki, ha tett nem követi utána?

2023. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Leültem anyám mellé a buszon, de csak a végállomáson vettem csak észre.
2023. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen ismerem pont ezért mondom hogy ez nem csak elbambulas volt.
2023. jún. 21. 15:31
 7/12 A kérdező kommentje:
6os ez nem vicces.
2023. jún. 21. 15:31
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Azért anyázol, mert a csajszi eltakart a párod elöl? Tahó vagy, vagy nálad ez az alap?

Szerintem nem érdemled meg a párod, ha elhagyod boldogabb lesz az élete!

2023. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Fú, Kérdező, te aztán Mónika showba illő vagy...
2023. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Szóval te ismeretlen embereket anyázol, de a párod a tahó? Gratulálok neked is, lerí az irományodból, hogy egy idegbeteg hisztérika vagy, inkább engedd el a csávót.

Szerintem majd minden férfi megnéz más nőket is, hisz nézni elvégre szabad, nyilván a normálisabbja ezt "kulturáltan" intézi és nem úgy bámul, hogy feltűnjön a barátnőjének is, na de ha te végig takarásban voltál, akkor mégis honnan a francból kellett volna látnia?!

2023. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!