Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a lányok, nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, nők, akiknek fiatalon meghalt az anyukájuk, hogyan tekintenek egy párkapcsolatra, a jövőre?

Figyelt kérdés

Hogyan dolgoztátok fel, és megváltozott-e a párkapcsolathoz való hozzáállásotok, mi lett fontos azóta, vagy mi rendeződött át?


Ilyenkor az ember átértékel sokmindent, férfi is, nő is.

Például ha egy fiatal lányt, nőt ér ilyen trauma, akkor lehet, hogy nem szeretne inkább gyereket? Vagy megváltoznak a céljai az életben?

Akinek nincs párkapcsolata, máshogy tekint egy ismerkedésre? Aki párkapcsolatban élte meg ezt, ott hogyan zajlott ez, és változott-e ettől a kapcsolat, együtt maradtatok-e, és milyen bánásmód esett jól?


Nem számítok sok válaszra. Épp ezért akár a közvetett tapasztalatok is érdekelnek.


2023. jún. 26. 08:14
 1/1 anonim ***** válasza:

24 voltam akkor és azóta mintha egy teljesen más életet élnék. A jövőmmel kapcsolatban nem befolyásol pl. gyerekvállalással kapcsolatban, de egyelőre még nem tartok ott, viszont nagyon szomorú, hogy ha lesz gyerekem, ő már nem fogja ismerni, idegen lesz számára és anyu sem unokázhat, pedig nagyon szeretett volna. Számomra az a legnehezebb kérdés, hogy mi lesz apukámmal, ha elköltözöm, családot alapítok és egyedül marad. Azért az nagyon más, ha együtt laksz valakivel, mint ha rendszeresen meglátogatnak vagy felhívnak.

Kapcsolatok szempontjából speciális volt a helyzet, mert anyukám betegsége alatt ismerkedtünk meg és emiatt is kerültünk közelebb, mert sok mindent megosztottam vele. Mindig meghallgatott, de nem erőltette a témát, tudta, hogy néha az a legjobb, ha van egy kis figyelem elterelés. Nagyon jól kezelte az egészet, bár biztosan nehéz volt neki is. Nekem nagyon jó volt hogy van valaki, akiben bízhatok és nem közvetlenül érintett, mint a családtagjaim. Örülök, hogy velem volt, mert egész máshogy érti ezeket a dolgokat az életemben, mintha valakit utólag ismertem volna meg és csak hallott volna az egészről.

2023. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!