Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más nő is van olyan helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is van olyan helyzetben, hogy csak haverként tekintenek rá a férfiak? Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem jön össze egy normális párkapcsolat sem, ahol én szeretném ott a haveri zónába kerülök, amikor meg valami csoda folytán érdeklődne valaki irántam egyszerűen nem tudok hozzá vonzódni az illetőhöz hiába próbálkozom. Mindenkitől azt a visszajelzést kapom, hogy nagyon rendes, jólelkű stb. vagyok de ennyi. Külsőre átlagos vagyok, nem bomba de nem is ronda.

2020. febr. 22. 19:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Bármilyen furán hangzik is ez nagyon egyszerű.


Aki neked kell annak nem tetszel, nem tartja vonzónak a külsőd.

Akinek pedig te tetszel téged talál vonzónak az neked nem tetszik.

2020. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Hát ez remek.

Akkor marad az örök magány.

2020. febr. 22. 19:11
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként vagyok pont így a nőkkel... Üdv a klubban! :|
2020. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Biztosan megfelelő férfiakat szemelsz ki magadnak. Ismertem kövér csajt, aki folyton fitnessmodel csávókat akart, aztán kesergett, hogy nem kell senkinek. Nálad nincs hasonló?
2020. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem nőként, de velem is így szokott lenni fordított nemekkel. De jó ez így, mivel nem ismernek igazán és én sem őket.
2020. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Turelem :) ennyi alapjan nem tudok semmi hasznos tippet adni, de ferfikent azt mondanam hogy nem hiszem el hogy nincs olyan pasi a kozeledbe aki nem akarna felszedni. Majd eljon a tokeletes ne aggodj
2020. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Javaslom kezdj el no lenni.

Nem tudom hogy oltozol sminkelsz de ha nem olyan nagyon akkor kezd el

Csinos noies ruha picit szexy finom smink rendes fizura kormod legyen rendbe

Flortolj tegy kisse ketertelmu megjegyzeseket mosolyodj jatsz a hajaddal.

2020. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

4-es:

Én az ilyen fitnesz csávókat és túl jól kinéző férfiakat alapból számításba sem veszem, az átlagosok között keresgélek. Így nem ez a baj.

2020. febr. 22. 19:16
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy inkább csak megijedsz, ha valakiben azt látod, hogy képes lenne téged szeretni/nőként is tekint rád? És ezért bezárkózol "haveriba"?
2020. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem vagy szexi
2020. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!